Advert

Advert
Belediye personeline iftar
Belediye personeline iftar
Gölbaşı Belediyesi personeli ve aileleri iftarda bir araya geldi.

Gölbaşı Belediyesi, belediye çalışanları ve ailelerine yönelik iftar programı düzenledi.

Akalın Tesisleri’nde gerçekleşen iftar programına, Başkan Duruay, belediye başkan yardımcıları, birim müdürleri, meclis üyeleri, belediye personelleri ve aileleri katıldı.

250 yataklı Hastane

iftar programında konuşma yapan Başkan Duruay, “Gölbaşı’nda en büyük eksiklerden bir tanesi olan devlet hastanemizin yapımına da ruhsatı verdik. 2018 yılında Gölbaşına yakışır bir vaziyette, 250 yataklı hastanemize hep beraber kavuşacağız” dedi.

Gölbaşı’ndaki MOBESE Ankara’da hiçbir ilçede yok

Gölbaşı’nın Türkiye’nin baş ilçesi olduğunu söyleyen Duruay , “Türkiye Gölbaşı’ndan idare ediliyor ama Gölbaşımızda MOBESE yoktu. Hatırlarsanız her ay bununla ilgili gazetelerde haberler olurdu. Şu anda Gölbaşı’ndaki MOBESE Ankara’da hiçbir ilçede olmayacak şekilde faaliyete geçti” dedi.

“Son 15 yılın en büyük yatırımını yaptık”

Başkan Duruay, son 15 yılın en büyük yatırımını yaptıklarını ifade ederek, “ Bu yatırımların toplamından biz daha fazla yatırım yapıyoruz. Bunda da hepinizin emeği var. Taşra mahallelerimizde 4 tane kültür merkezi yapılıyor. Parkların, camilerin, mezarlıkların eksikliklerini gidererek, bakımlarını yaptık. Ayrıca ilçe merkezimizde de 4 tane büyük projemiz devam ediyor. 2017 yılında açılışlarını yapacağız” diye konuştu.

“Son 2 sene de katlayarak devam ettireceğiz”

Duruay, Gölbaşı Belediyesi’nde görevde 3. yılı bitirdiklerini anımsatarak, şunları kaydetti:

“Gölbaşı’na hizmet etmek, Gölbaşı Belediyesi’nin her kademesinde görev yapan kardeşlerimiz için artık bir vazife değil, vazifeden de öte bir namus şeref meselesi olmuştur. 15 Temmuz’da Gölbaşı halkımızın göstermiş olduğu o duyarlılık, vefakar, cefakar, canını dişine takıp çoluğunu çocuğunu, malını mülkünü hiç düşünmeden hayatını hiçe sayarak, sokağa çıkan Gölbaşılı hemşerilerimize artık hizmet etmek görevden ötedir. Bunu da hep beraber son 2 sene de katlayarak devam ettireceğiz.”

İftar programında, tasavvuf müziği dinletisi ve semazen gösteri yapıldı.

ETİKETLER
Ankara Gölbaşı İftar Personel Fatih Duruay
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
• Yeni Sayımızı Okudunuz Mu?x
Advert