Advert

Advert
Ersin Pehlivan’dan açıklama
Ersin Pehlivan’dan açıklama
MHP Gölbaşı İlçe Başkanı Ersin Pehlivan dün Şırnak'ta düzenlenen hain saldırıda şehit düşen 2 asker ve Batman'daki bombalı saldırıda şehit düşen 22 yaşında ki müzik öğretmeni Şenay Aybüke Yalçın için yazılı bir açıklama yaptı.

MHP Gölbaşı İlçe Başkanı Ersin Pehlivan dün Şırnak'ta düzenlenen hain saldırıda şehit düşen 2 asker ve Batman'daki bombalı  saldırıda şehit düşen 22 yaşında ki  müzik öğretmeni Şenay Aybüke Yalçın için yazılı bir açıklama yaptı.

İşte Pehlivan’ın açıklaması…

 Şırnak'ta PKK'lı teröristlerce jandarma komando tabur komutanlığına düzenlenen saldırıda 2 askerimiz şehit düşmüş, 3 askerimiz yaralanmıştır.

Batman'da teröristlerce düzenlenen saldırıda 22 yaşında müzik öğretmeni Şenay Aybüke Yalçın daha göreve başlamasının üzerinden yıl geçmeden vatan hainleri tarafından şehit edilmiştir. 2 askerimiz, iki sivil vatandaşımız yaralanmıştır.

Samsun’un Kavak ilçesinde gerçekleşen kaza sonucu 47 askerimiz yaralanmıştır.

Şu mübarek Ramazan ayında günümüzü kana boyayanlar, gençliğinin baharında vatan için evlat yetiştiren öğretmenimizi ve milletimizin selâmeti için çarpışan askerlerimizi elimizden alanlar unutmayacağız ihanetinizi ve Hz. Ali (r.a.)’nin sözünü “Şahsınıza fenalık eden bir düşmanı affediniz. Lakin vatanınıza, milletinize fenalık eden bir kimseyi asla affetmeyiniz.”

Yüce şehitlerimize Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz.

Pehlivan son olarakta dün başlayan 2016-2017 Eğitim-Öğretim yılı tatil’ine ilişkin açıklama yaptı.

2016-2017 Eğitim-Öğretim yılını sonlandırıp önlerindeki aydınlık geleceğe koşar adım ilerleyen, vatanımızın, milletimizin teminatı değerli çocuklarımızı güzel karneleri için kutlar, hayatlarındaki her imtihanda başarılar dileriz.

ETİKETLER
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
• Yeni Sayımızı Okudunuz Mu?x
Advert