Advert

Advert
Gölbaşı’nda şehit aileleri ve gazilere iftar yemeği
Gölbaşı’nda şehit aileleri ve gazilere iftar yemeği
Gölbaşı Belediyesi, Şehit Aileleri ile Gazi ve Ailelerine iftar yemeği verdi.

Akalın tesislerinde gerçekleştirilen İftar programına, Gölbaşı Kaymakamı Şenol Esmer,  Belediye Başkanı Fatih Duruay, Gölbaşı Jandarma Komutanı Murat Kuyucu, Gölbaşı İlçe Emniyet Müdürü Murat Buğatekin, Ak Parti Gölbaşı İlçe Başkanı Osman Karaaslan, MHP Gölbaşı İlce Başkanı Ersin Pehlivan, CHP Gölbaşı İlçe Başkanı Bülent Elikesik birim müdürleri ve Şehit Aileleri ile Gazi ve Aileleri katıldı.

 Gölbaşı Kaymakamı Şenol Esmer yaptığı konuşmada  “Bu ülke hiçbir zaman bir tepside bize sunulmadı. Bu vatanı, vatan yapmak için geçmişten bu yana bin yıldır kanlarını veren alın teri döken en sonunda da bunu zirve noktası olan 15 Temmuzda da kanları pahasına mermilere göğsünü geren şehitlerimizin ve gazilerimizin sayesinde vatan oldu” dedi.

Belediye Başkanı Fatih Duruay ise programa katılan herkese teşekkür ederek , “ Biz vatan ve bayrak için canımızı, kanımızı ve malımızı her zaman feda edebilecek bir milletiz. Bunu 15 Temmuzda bütün dünya’ya gösterdik. Etrafımızda ki ülkelere baktığımız zaman topraklarında petrol ve doğal gaz fışkırır ama bizim toprakların her yerinde şehitlerimizin kanı var. Bunun için burası bizim için vatan” dedi.

İftar programında en dikkat çeken detayda bu güne kadar yapılan organizasyonların aksine bu sefer yemekler önce protokole değil şehit aileleri ve gazi ve ailelerine dağıtıldı. Protokole en son verildi. Bunu gerçekleştiren akalın çalışanlarını kutluyorum.

ETİKETLER
Ankara Gölbaşı İftar Ramazan Şehit Aileleri Ve Gazilere Gölbaşı Kaymakamı Şenol Esmer
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
• Yeni Sayımızı Okudunuz Mu?x
Advert