Advert

Advert
İmam Hatipliler İftarda Buluştu
İmam Hatipliler İftarda Buluştu
Ankara’da bulunan İmam Hatipliler okullarda düzenlenen iftar yemeği programlarında bir araya geliyor.
Advert

VİDEO YÜKLENİYOR

Ankara İmam Hatip Okulları Platformu'nun organize ettiği  71 farklı okulda yapılacak olan iftar programlarının Gölbaşı ayağı Şehit Sebahattin Koçak Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi bahçesinde öğrenci, öğretmen, veli ve mezunların katılımı ile gerçekleşti.

Gölbaşı Belediyesinin destekleriyle, Gölbaşı İmam Hatip Okulları Platformu ve Gölbaşı İmam Hatipliler Derneği GÖLİMDER’in organizasyonuyla düzenlenen iftar programında Gölbaşı'nda bulunan İmam Hatip Okullarında okuyan öğrenciler, Kur’an-ı Kerim Tilaveti, şiirler ve ilahilerden oluşan bir sunum gerçekleştirdi.

İftardan sonra  açıklama yapan Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay “ İmam Hatip okullarının ne kadar önemli olduğunu 15 Temmuzda anladık. İmam hatip okulları üzerine oynanan oyunların 15 Temmuzda ne anlama geldiğini hep birlikte anladık. Bundan dolayı biz imam hatiplilerimize sahip çıkacağız” dedi.

 GÖLİMDER Başkanı ve Önder İmam Hatipler Derneği Ankara Temsilcisi Enes Şişman ise “ İnşallah güzel bir kuşak oluşacak. Çünkü 28 Şubat süreci çok ciddi anlamda bizleri metalleştirdi. Manevi duygulardan maddi duygulara doğru bir sıyrılma süreci oldu. İnşallah bunları üzerimizden atacağız” dedi.

Gölbaşı İmam Hatip Okulları Platformu Koordinatörü Elkame Bulut’da emeği gecen herkese teşekkür etti.

 Programın sonunda katkılarından dolayı Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay’a  plaket taktim edildi.

ETİKETLER
Ankara İmam Hatip Gölimder Fatih Duruay Önder Enes Şişman
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
• Yeni Sayımızı Okudunuz Mu?x
Advert