Advert

Advert
Gölbaşı’nda Ramazan Mesajları
Gölbaşı’nda Ramazan Mesajları
Gölbaşı’nda Ramazan Mesajları
Advert

Fatih Duruay’ın Ramazan Mesajı

Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, Ramazan ayı dolayısıyla mesaj yayımladı.

Başkan Duruay, mesajında, 11 ayın sultanı olan Ramazan ayına bir kere daha kavuşmuş olmanın mutluluğunu yaşadığını söyledi.

Ramazan ayında manevi duyguların yoğun olarak yaşandığını ifade eden Başkan Duruay, şunları kaydetti:

“Tüm İslam Alemi'nin heyecanla beklediği bolluk, bereket, rahmet ve mağfiret zamanı olan Ramazan ayı, dargınlıkların unutulduğu, küskünlüklerin sona erdiği, kardeşlik duygularının pekiştirildiği günlerdir. Rahmet ve bereket dolu günlerin en değerlilerinden olan Ramazan ayını huzur ve mutlulukla geçirmeyi temenni ediyorum.  Bu duygu ve düşüncelerle Gölbaşılı hemşerilerimiz başta olmak üzere, tüm İslam Alemi’nin mübarek Ramazan ayını tebrik ediyorum.”

MHP GÖLBAŞI İLCE BAŞKANI ERSİN PEHLİVAN RAMAZAN MESAJI

“Cenab-ı Allah’ın izniyle, bu yıl da 11 ayın sultanı Ramazan ayına ulaşabilmenin manevi heyecanını içerisindeyiz. Ramazan ayı hoşgörü, muhabbet, şefkat, merhamet ve rızkın bol olduğu değerli bir aydır. Bereketin eksik olmadığı, birliğin, dayanışmanın, hoşgörünün arttığı bir Ramazan'ı daha birlikte karşılamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Mübarek Ramazan ayının ülkemizde, şehrimizde ve tüm İslam aleminde oluşturduğu birleştirici gücün, dünyada barışın ve huzurun hüküm sürdüğü günlerin başlangıcı olması, en büyük arzumuzdur. Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu ise cehennemden kurtuluş olan on bir ayın sultanı Ramazan-ı Şerif'in tüm İslam alemine hayırlar getirmesini, Cenab-ı Hakk'tan niyaz ederim.”

Gölbaşı CHP ilçe Başkanı Bülent Elikesik Ramazan mesaj yayınladı

İslam dünyasının kutsal ayı Ramazan’ın, öncelikle tüm halkımız için huzur ve barış içerisinde geçmesini temenni ediyoruz.

Ülkemizin her zamankinden daha fazla huzur ve barışa ihtiyaç duyduğu bu dönemde diliyoruz ki; Ramazan ayı, birlik ve beraberliği, dostlukları, kardeşliği pekiştirir, insanlığa doğruluk, dürüstlük ve paylaşmayı bir kez daha hatırlatır.

Tüm bu duygu ve düşüncelerle ülkemizle birlikte Gölbaşı ilçemizin Ramazan ayının bereketli ve hayırlı olmasını diliyorum.

 

ETİKETLER
RAMAZAN Fatih Duruay Bülent Elikesik ersin pehlivan
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
• Yeni Sayımızı Okudunuz Mu?x
Advert