Advert
Darüşşifa öğrencilerine yerel sanatçılardan konser
Darüşşifa öğrencilerine yerel sanatçılardan konser
Darüşşifa Mogan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde 3. Gençlik Şöleni gerçekleştirildi.
Haberin videosu için tıklayın!

19 Mayıs Gençlik Haftası programları kapsamında Darüşşifa Mogan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde 3. Gençlik Şöleni gerçekleştirildi.

Gölbaşı’nın yerel sanatçılarının sahne aldığı etkinlikte öğrenciler Ankara oyun havalarıyla eğlendiler. Darüşşifa Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Osman Karaaslan ve Eğitim Koordinatörü Murat Bey Balta da öğrencilerle birlikte oyunlar oynayarak gençlerin neşesine ortak oldu.

Darüşşifa Mogan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Nilgün Özgür geleneksel olarak yapılan Gençlik Şöleni’nin ve yerel sanatçıların önemine dikkat çekerek “Okulumuzun her yıl düzenlediği gençlik şölenindeyiz. Osman Beyin yerel sanatçılarımızı davet etmesiyle birlikte çok daha eğlenceli bir hale geldi. Okulumuz için çok önemli bir hareket. Sanatçılarımızdan dolayı da çok mutluyuz.” diye konuştu.

Gölbaşılı Abdullah, Gölbaşılı Ferhat, Gölbaşılı Hüseyin, Gölbaşılı İzmet, Gölbaşılı Ufuk, Gölbaşılı Emrah, Güdüllü Ayhan, Ahmet Latif, Bilal Şeker, Ekrem Kara, Fatih Özgül, Hakan Güneyli, Harun Göktuğ, Hikmet Zeybek, Hızır Karabay ve Sefa Dindar olmak üzere 16 sanatçı geçlik şöleninde sahne aldı.

Ayrıca etkinlik öncesi okul öğrencilerine yönelik yapılan yemin törenine Gölbaşı Kaymakamı Şenol Esmer ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Adnan Gürbüz ve İlçe Emniyet Müdürü de katıldı.

 

 

 

ETİKETLER
Ankara Gölbaşı Darüşşifa Mogan gençlik şöleni yerel sanatçılar.
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500