Advert
Kültür-Sanat
Giriş Tarihi : 24-05-2017 22:58   Güncelleme : 14-06-2017 13:25

Darüşşifa öğrencilerine yerel sanatçılardan konser

Darüşşifa Mogan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde 3. Gençlik Şöleni gerçekleştirildi.

Darüşşifa öğrencilerine yerel sanatçılardan konser

19 Mayıs Gençlik Haftası programları kapsamında Darüşşifa Mogan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde 3. Gençlik Şöleni gerçekleştirildi.

Gölbaşı’nın yerel sanatçılarının sahne aldığı etkinlikte öğrenciler Ankara oyun havalarıyla eğlendiler. Darüşşifa Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Osman Karaaslan ve Eğitim Koordinatörü Murat Bey Balta da öğrencilerle birlikte oyunlar oynayarak gençlerin neşesine ortak oldu.

Darüşşifa Mogan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Nilgün Özgür geleneksel olarak yapılan Gençlik Şöleni’nin ve yerel sanatçıların önemine dikkat çekerek “Okulumuzun her yıl düzenlediği gençlik şölenindeyiz. Osman Beyin yerel sanatçılarımızı davet etmesiyle birlikte çok daha eğlenceli bir hale geldi. Okulumuz için çok önemli bir hareket. Sanatçılarımızdan dolayı da çok mutluyuz.” diye konuştu.

Gölbaşılı Abdullah, Gölbaşılı Ferhat, Gölbaşılı Hüseyin, Gölbaşılı İzmet, Gölbaşılı Ufuk, Gölbaşılı Emrah, Güdüllü Ayhan, Ahmet Latif, Bilal Şeker, Ekrem Kara, Fatih Özgül, Hakan Güneyli, Harun Göktuğ, Hikmet Zeybek, Hızır Karabay ve Sefa Dindar olmak üzere 16 sanatçı geçlik şöleninde sahne aldı.

Ayrıca etkinlik öncesi okul öğrencilerine yönelik yapılan yemin törenine Gölbaşı Kaymakamı Şenol Esmer ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Adnan Gürbüz ve İlçe Emniyet Müdürü de katıldı.

 

 

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
156. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA