Advert
TÜGVA’nın yaz kampı başlıyor
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop antalya sex shop
TÜGVA’nın yaz kampı başlıyor
Türkiye Gençlik vakfının ortaokul yaz okulu dönemi başlıyor.

TÜGVA Gölbaşı İlçe Temsilcisi Fatih Polat, Türkiye Gençlik Vakfı olarak 81 ilde, ortaokul öğrencilerine yaz tatilinde okul yorgunluklarını çeşitli aktivite ve oyunlarla atacakları, arkadaş bağlarını kuvvetlendirecekleri, eğlenirken de kendilerini ahlaki ve manevi olarak geliştirmeyi ihmal etmeyecekleri bir yaz okulu ve kamp programı planladıklarını belirtti.

Polat, TÜGVA yaz okulunda; spor aktiviteleri, el sanatları, edep-adap sohbetleri, ahlak, iman, siyer, ilahi, marş, voleybol, basketbol, tenis, badminton, mini futbol, masa tenisi, tırmanış, doğa ve kültürel geziler, satranç, mangala, paintball vs. gibi her öğrenciye hitap edecek etkinlikler bulunacağını söyledi.

Fatih Polat, TÜGVA Ankara İl Temsilciliği tarafından Ankara’da düzenlenecek olan ve ortaokul öğrencilerinin yaz tatilini dolu dolu geçirebileceği bu kampa tüm Gölbaşılı öğrencileri davet ederek bu fırsatı kaçırmamaları tavsiyesinde bulundu.

Türkiye Gençlik Vakfı Yaz Okulu Müracaat Tarihi

Öğrenciler başvurularını 15 Mayıs - 25 Haziran arasında www.tugva.org adresinden online olarak yapabileceklerdir veya il ve ilçe temsilciliklerine müracaat edeceklerdir.

Türkiye Gençlik Vakfı Yaz Okuluna Katılım Şartları

- Ortaokul 5, 6, 7 veya 8. sınıf öğrencisi olmak
- Ciddi sağlık sorunları olmamak
- Kampa katılacak öğrencilerimizin velilerinin “TÜGVA Yaz Okulu Muvaffakatnamesi” ni doldurmaları zorunludur. (muvaffakatname örneği www.tugva.org adresinde mevcuttur)

Türkiye Gençlik Vakfı Yaz Okulu Tarihleri

03- 28 Temmuz, tarihlerinde 4 hafta boyunca

TÜGVA Gölbaşı İlçe Temsilciliğinin Sosyal Medya Hesapları:

Twitter: twitter.com/GolbasiTugva
Facebook: facebook.com/GolbasiTugva
Instagram: instagram.com/GolbasiTugva

ETİKETLER
Ankara Gölbaşı TÜGVA Fatih Polat yaz kampı
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500