Advert
Ersin Pehlivan’dan gazetemize ziyaret
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Ersin Pehlivan’dan gazetemize ziyaret
MHP Gölbaşı İlçe Başkanı Ersin Pehlivan Aktif Haber Gazetesi'ni ziyaret ederek, gazetemizin yeni haber merkezinin hayırlı olması temennisinde bulundu.

MHP Gölbaşı İlçe Başkanı Ersin Pehlivan Aktif Haber Gazetesi'ni ziyaret ederek, gazetemizin yeni haber merkezinin hayırlı olması temennisinde bulundu.

Ziyarette Aktif Haber Gazetesi İmtiyaz Sahibi Soner Aksakal ile Gölbaşı ve ülke gündemi hakkında sohbet şeklinde görüş alışverişinde bulundu.

Gölbaşı’nın menfaatleri doğrultusunda her türlü desteğe hazır olduklarını ifade eden Ersin Pehlivan “Gölbaşı’nın yararına olacak her organisazyonda bulunmaya ve destek vermeye hazırız. Ama Gölbaşı'na zarar verecek her türlü faaliyetin de önünde dururuz” dedi.

Gölbaşı’nın değerlerine sahip çıkılması gerektiğini vurgulayan Pehlivan “Gölbaşı Belediyesi'nin Sahil Park projesi ile ilgili aldığı karar sağlıklı bir karar değil, aldıkları bu karadan döneceklerini umuyorum. Bu yanlış karardan dönmedikleri takdirde MHP olarak gerekli çalışmalarda bulunacağız. MHP'nin vizyonu budur. Ülkeye zarar verecek bir durum olduğunda MHP her zaman karşısında durmuştur. Bizim yerel bazdaki politikamız da budur” şeklinde konuştu.

Pehlivan son olarak da referandum döneminde kendilerine destek olan herkese teşekkür etti.

Aktif Haber Gazetesi İmtiyaz Sahibi Soner Aksakal da ziyarette duyduğu memnuniyetini dile getirerek “Bizim amacımız kamuoyunu tarafsız ve doğru bir şekilde bilgilendirmektir. Biz elimizden geldiği kadar siyasi parti gözetmeksizin herkesin sesi olmaya çalışıyoruz. Gölbaşı’nın yararına olacak her çalışmaya destek olmaya hazırız” dedi.

 

ETİKETLER
Aktif Haber Gazetesi Soner Aksakal Ersin Pehlivan Ziyaret MHP
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500