Advert
Hanımlar Lokallerinden Başkan Çetin’e teşekkür ziyareti
Hanımlar Lokallerinden Başkan Çetin’e teşekkür ziyareti
Pursaklar Belediyesi Hanım Evleri yöneticileri Başkan Çetin’i ziyaret ederek kendi elleriyle yaptıkları 15 Temmuz Direnişi tablosunu hediye etti.

Pursaklar Belediyesi ve Halk Eğitim Merkezi ile ortaklaşa düzenlenen kursların yılsonu sergisini tamamlayan hanım evleri yöneticileri, Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin’e teşekkür ziyaretinde bulundu.

Tevfik İleri Kültür Merkezinde hanım evi yöneticilerini kabul eden Başkan Çetin, onlarca kursa katılarak birbirinden güzel eserlere imza atan kadınları tebrik edip başarılar diledi. Pursaklar Belediyesi olarak her zaman kadınların yanında olduklarını belirten Başkan “Bizler bugüne kadar ne gerekiyorsa yaptık. Bundan sonra da hemşerilerimiz için, hanım kardeşlerimiz için en güzel imkanları sunacağız. Emeklerinden, gayretlerinden ve azimlerinden dolayı hepsine teşekkür ediyorum” dedi.

Yapılan el sanatlarından koltuklar, sehpalar ve tablolar gibi örnekler sunan hanım evleri yöneticileri, 15 Temmuz hain işgal girişiminde Türk Bayrağına sarılı Kur’an-ı Kerim ile Pursaklar’da 15 Temmuz Direnişine öncülük eden Belediye Başkanı Selçuk Çetin’in resmedildiği tabloyu hediye etti. Bir daha 15 Temmuz’ların yaşanmaması dileğinde bulunan Başkan Çetin, hediyeden dolayı kadınlara teşekkür etti.

ETİKETLER
Hanımlar Lokallerinden Başkan Çetin Teşekkür
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500