Advert
Dedeler ve nineler torunlarıyla birlikte yarıştı
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Dedeler ve nineler torunlarıyla birlikte yarıştı
Darüşşifa Koleji, anaokulu öğrencilerine yönelik dedeleri ve nineleriyle birlikte katıldıkları bir oyun hamuru yarışması düzenledi.

Darüşşifa Koleji’nin anaokulu öğrencilerine yönelik düzenlediği “Dedem, Ninem ve Ben” etkinliğinde minik öğrenciler dedeleri ve nineleriyle birlikte oyun hamurlarından çalışmalar yaparak birbirleriyle yarıştılar.

Bahar şenlikleri kapsamında Darüşşifa Eymir Kampüsü’nde düzenlenen etkinlikte öğrenciler oyun hamuru yarışmasının yanı sıra balon patlatma, sandalye kapma gibi oyunlar da oynadılar.

Etkinliğe katılan dedeler ve nineler yarışmaların kendileri için farklılık olduğunu ifade ederek kendi çocukluk dönemlerinde yaşayamadıkları sevinci burada yaşadıklarını ifade ettiler. Öğrenciler ise yapılan etkinlikten dolayı duydukları mutluluğu ifade ederek bu tür sosyal faaliyetlerin kendilerini geliştirdiğini söylediler.

Okul Müdürü Aslı Kızıltaş Bulat ise “Konumuz bahar. Çocuklar çiçekler, böcekler, kalıplarla ilgili yarışıyorlar. Amacımız çocukların üst ebeveynleriyle kaliteli zaman geçirmelerini sağlamak. Herkes çok mutlu, biz de onlar mutlu olduğu için çok mutluyuz.” dedi.

Yarışmaların sonunda öğrencilere ve velilerine katılım belgesi ve çeşitli dallarda elde ettikleri derecelerden dolayı ödüller verildi. Jüri özel ödülü ise Darüşşifa Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Osman Karaaslan tarafından şehit polis Ali Polat’ın kızı Ahsen Polat’a verildi.

 

 

ETİKETLER
Ankara Gölbaşı Darüşşifa Koleji dedeler ve nineler yarışma Osman Karaaslan minikler oyun hamuru
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500