Advert

Advert
RADEV Başkanı Yusuf Erbaş; Yeni Türkiye’de Radyolar çok önemli!
RADEV Başkanı Yusuf Erbaş; Yeni Türkiye’de Radyolar çok önemli!
RADEV Başkanı Yusuf Erbaş; Yeni Türkiye’de Radyolar çok önemli!
Advert

By Sempatik lakabıyla tanınan ünlü radyocu ve sunucu Radyo Evi Derneği(RADEV) Başkanı Yusuf Erbaş 6 Mayıs Dünya Radyocular Günü münasebetiyle bir açıklama yaptı.

Gelişen dünyada sesli medyanın gücünün daha da çok anlaşılmaya başlandığının altını çizen ERBAŞ, “Türk radyoculuğunun sesi olmaya devam edeceğiz” dedi.

 

Radyocuların toplumun moral makinesi olduğunun altını çizen Erbaş,”Sosyal hayatın radyo kadar canlı, radyo kadar keyifli, radyo kadar paylaşımcı yaşanması gerektiğine inanıyoruz” ifadelerini kullandı.

 

Her yıl 6 Mayıs tarihinin Dünya radyocular günü olarak kutlandığını ifade eden ERBAŞ,

“Yeni Türkiye’de radyolar çok önemli bir yer edinecektir. RADEV olarak;15 Temmuz gecesinde olduğu gibi birlik, beraberlik ve vatan aşkıyla radyocular yayınlarında demokrasiye sesli destek olmuşlar ,bundan sonra da olmaya devam edecektir. Bizler RADEV olarak, Beştepe Cumhurbaşkanlığı Külliyesi önünde, demokrasi nöbetleri ile hain kalkışmaya tepkimizi koymuş, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın daima yanında yer almış medya örgütüyüz. Yeni Türkiye’nin En Sesli Destekçisi Radyoculardır! misyonu ile daha çok çalışacaklarını belirten ERBAŞ, Temiz Türkçe, Çam Bebek, Tecrübeyi Dinleyenler, Türkiye Sevdalıları Buluşmaları ve Radev Külliyesi projelerimizle ülkemize artı değer katmaya devam edeceğiz”  şeklinde konuştu.

ETİKETLER
Ankara RADEV BY SEMPATİK YUSUF ERBAŞ 6 Mayıs Dünya Radyocular Günü
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
• Yeni Sayımızı Okudunuz Mu?x
Advert