Advert
Advert
Advert
-Down sendromlu çocukların ve ailelerin yüzü gülüyor

Anaokulu seviyesinde ve belediye bünyesinde ilk defa Pursaklar Belediyesi tarafından hizmete açılan Down Sendromlu Çocuklar Nezaket Eğitim Merkezi kısa sürede meyvesini vererek çocukların ve ailelerin yüzünü güldürdü.

-Down sendromlu çocukların ve ailelerin yüzü gülüyor
Advert

Özgün projeleri art arda hayata geçiren Pursaklar Belediyesi, hizmetleriyle halkı tebessüm ettiriyor. Bunlardan bir tanesi olan Down Sendromlu Çocuklar Nezaket Eğitim Merkezine eğitim gören çocuklar ve ailelerin yüzü gülüyor. Arkadaş ortamlarına adapta olma, el becerilerini geliştirme, yeteneklerini keşfetme ve toplumla kaynaşma adına önemli bir hizmeti sunan Pursaklar Belediyesi Down Sendromlu Çocuklar Nezaket Eğitim Merkezindeki öğrenciler ile veliler hizmetlerden duyduğu memnuniyeti teşekkür ziyaretiyle ifade etti.

Pursaklar Belediyesi’ni ziyaret eden down sendromlu çocukları ve aileleri, Pursaklar Belediye Başkanı Yardımcısı Nedim Erçetin makamında ağırladı. Çocuklarla ve velilerle yakından ilgilenen Erçetin “Sayın Başkanımız sizlere çok önem veriyor. Çocuklarımızın en iyi şekilde eğitim alması, hayatı dolu dolu yaşaması ve sizlerin de mutlu olması için bu özgün projeyi hayata geçirdi. Hep birlikte çocuklarımızı geleceğe hazırlayacağız” dedi.

Hizmetlerden memnun kalan veliler Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin ve Başkan Yardımcısı Nedim Erçetin’e teşekkür etti.

Ankara Pursaklar Down Sendromlu Çocuklar Nezaket Eğitim Merkezi
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bakmakta Fayda Var
Gölbaşı Alperen Ocakları’nda devir teslim töreni
Gölbaşı Alperen Ocakları’nda devir teslim töreni
Kadınlara evlilik öncesi eğitim
Kadınlara evlilik öncesi eğitim