Advert

Advert
TOKİ Başkanı Ünlü faaliyetleri açıkladı
TOKİ Başkanı Ünlü faaliyetleri açıkladı
Park Eymir Toplu Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Aygün Ünlü, yönetim faaliyetleri kapsamında açıklamalarda bulundu.

Başkan Aygün Ünlü TOKİ’nın sorunlarının çözülmesi için bütün gayretleri ile çalışacaklarını söyledi. Park Eymir Toplu Konut alanı içerisinde Gölbaşı Belediyesi sorumluluk sahasında yaşanılan sorunların çözülmesi için girişimlerde bulunduklarını belirten Ünlü “Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay’ın talimatları ile Fen İşleri Müdürü Erturgut Yavuz tarafından yerinde incelenmiş sorunların giderilmesi için gerekli çalışmalar başlatılmıştır” dedi.

Park Eymir Toplu Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Aygün Ünlü “Büyükşehir Belediyesi sorumluluk alanı içerisinde yaşanılan sıkıntıların giderilmesi için Ankara Büyükşehir Belediyesi, bağlı birimlerini Park Eymir Toplu Yapı Yönetimi ile bizzat ziyaret ederek katkılarını esirgemeyen Büyükşehir Belediye Meclis üyesi Ramazan Şimşek'e teşekkür ederim" ifadelerini kullandı.

Ayrıca Ünlü, halen Papatya Parkı olarak konut sakinleri tarafından kullanılan parkın isminin de Şehit Mustafa Tecimen parkı olarak değişmesi için Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı'ndan olur alındığı bilgisini edindiklerini ve Büyükşehir Belediye Meclisinde de görüşülerek değişikliğinin yapılacağını söyledi.

Ünlü son olarak Fırat Sokağın devamına dökülen hafriyatın durdurulması bilgisinin alındığını ve 5'inci etap sakinleri tarafından elektrikleri yanmadığı için kullanılamayan yürüyüş yolu ve park alanı çalışmalarının başladığını söyledi.  

ETİKETLER
Ankara Gölbaşı Toki Aygün Ünlü Park Eymir Toplu Yapı
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
• Yeni Sayımızı Okudunuz Mu?x
Advert