Advert

Advert
Koçak: “29 yıl şartını iptal edeceğiz”
Koçak: “29 yıl şartını iptal edeceğiz”
Gölbaşı Belediyesi mayıs ayı meclis toplantısı Belediye Başkanı Fatih Duruay başkanlığında yapıldı.
Advert

AK Parti grubu adına Konuşan Gökhan Koçak, Gölbaşı Belediye Başkan Yardımcılarına seslenerek başkanlık yazılarının daha geniş ve anlaşılır bir şekilde yazılması gerektiğini söyledi.

AK Parti Gölbaşı Belediye Meclisi Grup Başkanvekili Gökhan Koçak, yaptığı konuşmada “Biz meclis üyelerimizle birlikte istişare yapıyoruz. Burada sadece bizi el kaldırıyor, el indiriyor gibi düşünmeyin. İktidar olmanın verdiği dezavantajlar var. Her şeyi sizin kadar konuşamıyoruz ama kendi içimizde de konuşuyoruz. Sahil Parkı meselesini başkanımızla da konuştuk, istişare ettik” dedi.

Sahil Parkı projesini herkese açık bir alanda anlatacaklarını ifade eden Koçak “Başkanımızla konuştuk. Meclis üyeleri, vatandaşlar, siyasi parti ilçe başkanları ve STK’lara sahil parkında açık alanda anlatacağız. Eğer belediyenin yapılması karına ise bunu zaten belediye yapacaktır. Burada konu zaten parkın tamamı ile alakalı değil” şeklinde konuştu.

Projenin Gölbaşı’nın yararına olduğunu söyleyen Gökhan Koçak “Sizin gibi aynı kaygıları taşıdık. Projenin amacı toplumun orada kaynaşmasıdır. Bu ihale açık olur. Herkes girebilir. 29 yıl şartını da iptal edeceğiz. Gölbaşı’nın zararına olacak işin karşısında biz de oluruz” ifadelerini kullandı.

ETİKETLER
Ankara Gölbaşı meclis Gökhan Koçak Atatürk Sahil Parkı
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
• Yeni Sayımızı Okudunuz Mu?x
Advert