Advert

Advert
Başkan Çetin kapı kapı gezip gönüllere dokunuyor
Başkan Çetin kapı kapı gezip gönüllere dokunuyor
Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin sünnet ziyaretleri, hasta ziyaretleri, esnaf ziyaretleri ile kapı kapı gezip vatandaşı dinleyip hemşerilerinin gönlüne dokunuyor.

Pursaklar Belediyesi’nin halkla ilişikler faaliyetleri arasında bulunan sünnet ziyaretleri, hasta ziyaretleri, Hoş Geldin Küçük Hemşerim ziyareti, ev ziyaretleri, taziye ziyaretleri, esnaf ziyaretleri, kurum ve kuruluşları ziyaretler düzenli olarak devam ediyor. Ziyaretleri gerçekleştiren Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin, Büyükşehir Belediyesi tarafından sünnet ettirilen çocuklara geçmiş olsun ziyaretinde bulunarak belediyenin bisiklet hediyesini veriyor; esnaf, hasta ve diğer ziyaretlerle hemşerilerinin yanında oluyor. Kadın personel ise Hoş Geldin Küçük Hemşerim ziyareti yaparak yeni doğan bebeklere belediyenin hediyesini veriyor. Ziyaretler kapsamında mahalle sakinleriyle de bir araya gelen Başkan Çetin, talepleri yerinde dinleyip çözüm önerileri sunuyor.

Uygulamaya konan halkla ilişkiler faaliyetleriyle her ay yüzlerce ev, iş yeri, kurum kuruluş ve hasta ziyareti gerçekleştiren Selçuk Çetin ziyaretlerini şu şekilde değerlendirdi: “Bizler yılın 365 günü sahadayız. Sadece seçim dönemlerinde değil her zaman hemşerilerimizin arasındayız. Referandum öncesi ziyaretlerimiz nasıl devam ediyorduysa şimdi de aynı şekilde devam ediyor. Bir taraftan kurum ve kuruluşları ziyaret ederek, istişarelerde bulunarak ilçemize hizmet kazandırıyoruz, bir taraftan da belediye olarak yapmamız gereken ne varsa onları en iyi şekilde yerine getiriyoruz. Bizim derdimiz hizmet etmek ve hemşerilerimizin gönlüne dokunmak. Hemşerilerimizin duaları ve destekleri bizim hizmet aşkımızı arttırıyor. Rabbim hepsinden razı olsun.”  Selçuk Çetin yönetimindeki Pursaklar Belediyesi hizmetleriyle ilçe halkına tebessüm ettirmeye, Belediye Başkanı Selçuk Çetin de gönüllere dokunmaya devam ediyor.

ETİKETLER
ankara pursaklar selçuk çetin
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
• Yeni Sayımızı Okudunuz Mu?x
Advert