Advert

Advert
Kaymakam Esmer, Koltuğunu Minik Arda’ya devretti
Kaymakam Esmer, Koltuğunu Minik Arda’ya devretti
Gölbaşı Kaymakamı Şenol Esmer, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla kendisini ziyaret eden öğrencileri makamında ağırladı.

Gölbaşı Kaymakamı Şenol Esmer, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri nedeniyle kendisini ziyaret eden öğrencileri makamında ağırladı. Etkinlikler kapsamında Gölbaşı’nın çeşitli okullarından öğrenciler ve öğretmenler Kaymakam Esmer’i ziyaret etti.

Öğrenciler Kaymakam Esmer’e çiçek takdim etti, Esmer ise öğrencilere kitap hediye etti. Ardından Kaymakam Esmer, makamını Gölbaşı İlkokulu 3. sınıf öğrencisi Arda Atasoy’a devretti.

Öğrencilerin Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutlayan Esmer, “Bugünler çocuklar için önemli. Çünkü biz de aynı yerlerden geçtik. Hafızalarımıza bugünü kazımış oluyoruz. Çocuklara bir bayramın hediye edilmesi demek, bugünden itibaren gelecekte biz de söz sahibi olacağız demektir.” dedi.

Ziyarette Gölbaşı İlçe Milli Eğitim Müdürü Adnan Gürbüz de yer aldı.

Temsili kaymakam Atasoy, Kaymakam Esmer ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Adnan Gürbüz’e “İlçemizde hastaneler ve okullar neden bu kadar az?” diye sordu. Okul sayısının öğrenci sayısına oranla yeterli olduğunu söyleyen Kaymakam Esmer, ayrıca ilçeye yeni bir hastanenin yapılmaya başlandığını da ifade ederek Atasoy’un sorusunu cevapladı.

Karşılıklı soru ve cevapların ardından ziyaret için öğrencilere teşekkür eden Kaymakam Şenol Esmer öğrencilerle hatıra fotoğrafı çektirdi.

Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla koltuğunu 4. Sınıf öğrencisi Merve gül Buğday’a bıraktı.

Gölbaşı Jandarma Komutanı Murat Koyucu’nun Koltuğuna Şahin Sevin İO 4/D sınıfı öğrencilerinden Burak Can Şahin oturmuştur.

ETİKETLER
Ankara Gölbaşı 23 Nisan çocuk bayramı Şenol Esmer
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
• Yeni Sayımızı Okudunuz Mu?x
Advert