Advert
Melih Gökçek'ten saldırı açıklaması
Melih Gökçek'ten saldırı açıklaması
Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Melih Gökçek, Büyükşehir Belediyesi'ne yapılan saldırıya ilişkin açıklamada bulundu.

Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Melih Gökçek, Büyükşehir Belediyesi'nin Hipodrom'da bulunan binasına, dün gece kimliği belirsiz kişilerce, araç içinden 3 el ateş edildiğini, şans eseri binada kimsenin bulunmaması nedeniyle ölen ve yaralanan olmadığını açıkladı.

Twitter hesabından, Fen İşleri Daire Başkanlığı, Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı ile İmar ve Şehircilik Daire Başkanlığı'nın bulunduğu katlara isabet eden kurşunların yol açtığı hasarın görüntülerini paylaşan Gökçek, "Dün gece bir araçtan, belediye binamızın 3, 11 ve 16. katlarına isabet eden 3 el atış yapılmıştır. Belediye binası o anda boş olup, herhangi bir yaralı yoktur. Bir sarhoşun atışı mıdır, yoksa bir teröristin atışı mıdır, polisin çalışmasıyla inşallah ortaya çıkacaktır" mesajını paylaştı.

Gökçek, "Amaç, göz korkutmaksa, boş binaya gece kurşun sıkmak, korkaklığın ta kendisidir. Hak bildiğimizden bir adım geri dönen namerttir" açıklamasını yaptı.

ETİKETLER
Ankara BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE MELİH GÖKÇEK
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500