Advert
Gölbaşı’nda "evet" kutlanıyor
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Gölbaşı’nda
Anayasa değişikliği referandum sonuçlarının açıklanmasının ardından Gölbaşı'nda kutlama yapıldı.

VİDEO YÜKLENİYOR..

Ak Parti Gölbaşı İlçe Başkanlığı önünde toplanan vatandaşlar referandum sonuçlarını kutladı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan lehine sloganlar attı. Çalan seçim müzikleri ile coşan kalabalık Başbakan Binali Yıldırım'ın balkon konuşmasına kadar referandum zaferini kutladılar.

Ak Parti İlçe Başkanı Osman Karaaslan yaptığı açıklamada “Evet oyu milletimizin takdiri ile çıkmıştır. Yeni hükümet sistemi ülkemize hayırlar getirmesini niyaz ediyorum. Gölbaşı’nda yüzde 53 oy aldık. Teşkilatlarımızın çalışması ve milletimizin Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan’a olan güveni bu oy oranın sebebidir. Başta Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayip Erdoğan ve Başbakanımıza çok teşekkür ediyorum.” dedi.

 

ETİKETLER
Ankara Gölbaşı evet referandum halk oylaması Osman Karaaslan Ak Parti
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500