Advert

Halk sokaklarda

Pursaklar Belediyesi ve AK Parti İlçe Başkanlığınca “Sevgi Yürüyüşü” düzenledi.

Halk sokaklarda
Halk sokaklarda Nisa Sayar

VİDEO YÜKLENİYOR..

Ak Parti Pursaklar İlçe Başkanlığı önünde toplanan grup, Türk bayraklarıyla ilçenin cadde ve sokaklarında yürüdü. Yaşlı ve engelli vatandaşların da katıldığı yürüyüş, başlama noktası olan Ak Parti Pursaklar İlçe Başkanlığı önünde son buldu.

AK Parti Ankara Milletvekili Ali İhsan Arslan, AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı ve Ankara Milletvekili Lütfiye Selva Çam, Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin, Ak Parti Ankara İl Başkanı Nedim Yamalı, Pursaklar Ak Parti ve MHP İlçe Başkanları ile çok sayıda vatandaş katıldı. Yürüyüşte milletvekilleri vatandaşlara karanfil dağıttı.

Yürüyüşün sonunda toplanan vatandaşlara seslenen AK Parti Ankara milletvekili Ali İhsan Arslan “İnşallah hep birlikte yarın eveti çıkartacağız. Eğer bu sistem geçerli olsaydı, 15 yıldır iktidarda olan Ak Parti, 5 yılda 15 yılda yapacağı işi yapmış olacak ve 15 yıllık süre içerisinde en az 30 yıllık icraat yapmış olacaktı. Bu nedenle önümüzdeki oylama Türkiye için, geleceğimiz için çok önemlidir” dedi.

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı ve Ankara Milletvekili Lütfiye Selva Çam ise “Pursaklar her zaman en aktif çalışan teşkilatımız oldu. Pursaklarlılar her zaman Ak Parti’nin yapmış olduğu tüm icraatlarda önlerde yer aldı, rekorlar kırdı. Eminim ki yarın Pursaklar’da çok önemli bir sonuç alacağız” dedi.

Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin “Biz güzel bir sevgi yürüyüşü gerçekleştirdik. Hemşerilerimiz çok büyük katılımla iştirak ettiler. İnşallah yarın sandıkta güzel bir sonuç alacağımızı ümit ediyorum. Rabbimden Pursaklar, Ankara ve Türkiyemize bu seçimin hayırlı olmasını temenni ediyorum”

Yürüyüşe katılan vatandaşlar da yarın yapılacak referandumdan evet sonucunun çıkacağını söyledi.

Ankara Pursaklar referandum Ali İhsan Arslan Ak Parti Selçuk Çetin
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara Seçimini Yaptı
Ankara Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı