Advert
Siyaset
Giriş Tarihi : 15-04-2017 22:30   Güncelleme : 15-04-2017 22:30

Gölbaşı “evet” için yürüdü

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatih Şahin, “17 Nisan’da inşallah çok daha güzel ve aydınlık bir Türkiye’ye uyanacağız.” dedi.

Gölbaşı “evet” için yürüdü

VİDEO YÜKLENİYOR..

AK Parti İlçe Başkanlığınca düzenlenen, evet yürüyüşüne katılan Şahin, halk oylamasının Türkiye’ye hayırlı olmasını diledi.

Fatih Şahin “16 Nisan’da ülkemiz için çok önemli olan bir halk oylamasını gerçekleştireceğiz. Yaklaşık iki aydır Ak Parti teşkilatları olarak bu kampanyanın içeriğinin ne olduğu ile ilgili tanıtım çalışmalarımızı gerçekleştirdik. Artık saatler kaldı referanduma. Ülkemizin aydınlık yarınlarına kapı aralamasını ümit ediyoruz bu halk oylamasının. Bu güne kadar barış, huzur ve kardeşlik içerisinde bir kampanya dönemi gerçekleştirdik. Yarın da yine bütün kesimlerimizle birlikte evet diyen hayır diyen bütün vatandaşlarımızın huzur içerisinde halk oylamasının gerçekleştirilmesine katkı sağlamalarını bekliyorum.” diye konuştu.

Yürüyüşe katılan Ak Parti Ankara Milletvekili Ertan Aydın ise  “ ‘Evet veren de hayır veren de bu ülkenin saygın vatandaşlarıdır’ demişti cumhurbaşkanımız. Biz de aynı görüşe katılıyoruz. Sonuçta bu bir demokratik tercihtir. Ama evet verdikleri taktirde Türkiye’nin çok daha büyüyeceğini gelişeceğini ve küresel bir güç olma yolunda büyük adımlarla yürüyeceğini imzalamış olacaklar” dedi.

Gölbaşı Kaymakamlığı önünde başlayan yürüyüş, Ak Parti İlçe Teşkilatı önünde son buldu. Yürüyüşe katılanlar Türk bayraklarıyla ilçenin cadde ve sokaklarında yürüdü. Yürüyüşte milletvekilleri vatandaşlara karanfil dağıttı.

Yürüyüşe AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatih Şahin, Ak Parti Ankara Milletvekili Ertan Aydın, Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, Ak Parti İlçe Başkanı Osman Karaaslan ve çok sayıda vatandaş katıldı.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
135. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
90. Sayımız Çıktı
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA