Advert

Gölbaşı “evet” için yürüdü

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatih Şahin, “17 Nisan’da inşallah çok daha güzel ve aydınlık bir Türkiye’ye uyanacağız.” dedi.

Gölbaşı “evet” için yürüdü
Gölbaşı “evet” için yürüdü Nisa Sayar

VİDEO YÜKLENİYOR..

AK Parti İlçe Başkanlığınca düzenlenen, evet yürüyüşüne katılan Şahin, halk oylamasının Türkiye’ye hayırlı olmasını diledi.

Fatih Şahin “16 Nisan’da ülkemiz için çok önemli olan bir halk oylamasını gerçekleştireceğiz. Yaklaşık iki aydır Ak Parti teşkilatları olarak bu kampanyanın içeriğinin ne olduğu ile ilgili tanıtım çalışmalarımızı gerçekleştirdik. Artık saatler kaldı referanduma. Ülkemizin aydınlık yarınlarına kapı aralamasını ümit ediyoruz bu halk oylamasının. Bu güne kadar barış, huzur ve kardeşlik içerisinde bir kampanya dönemi gerçekleştirdik. Yarın da yine bütün kesimlerimizle birlikte evet diyen hayır diyen bütün vatandaşlarımızın huzur içerisinde halk oylamasının gerçekleştirilmesine katkı sağlamalarını bekliyorum.” diye konuştu.

Yürüyüşe katılan Ak Parti Ankara Milletvekili Ertan Aydın ise  “ ‘Evet veren de hayır veren de bu ülkenin saygın vatandaşlarıdır’ demişti cumhurbaşkanımız. Biz de aynı görüşe katılıyoruz. Sonuçta bu bir demokratik tercihtir. Ama evet verdikleri taktirde Türkiye’nin çok daha büyüyeceğini gelişeceğini ve küresel bir güç olma yolunda büyük adımlarla yürüyeceğini imzalamış olacaklar” dedi.

Gölbaşı Kaymakamlığı önünde başlayan yürüyüş, Ak Parti İlçe Teşkilatı önünde son buldu. Yürüyüşe katılanlar Türk bayraklarıyla ilçenin cadde ve sokaklarında yürüdü. Yürüyüşte milletvekilleri vatandaşlara karanfil dağıttı.

Yürüyüşe AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatih Şahin, Ak Parti Ankara Milletvekili Ertan Aydın, Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, Ak Parti İlçe Başkanı Osman Karaaslan ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Ankara Gölbaşı referandum Ak Parti Fatih Şahin Ertan Aydın
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara Seçimini Yaptı
Ankara Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı