Advert
Siyaset
Giriş Tarihi : 13-04-2017 02:30   Güncelleme : 13-04-2017 22:18

Kuyrukçu: “Ben bu gençlikle daha uzun yollar yürüyeceğim inşallah”

Ak Parti Gölbaşı Gençlik Kolları tarafından anayasa değişikliği ve cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi bilgilendirme toplantısı yapıldı.

Kuyrukçu: “Ben bu gençlikle daha uzun yollar yürüyeceğim inşallah”

 

1300 gencin katıldığı toplantıda salonun coşkusu ve “Gençliğin gururu Tarık Kuyrukçu” tezahüratları karşısında heyecanlanan Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı Muhammed Tarık Kuyrukçu konuşmasına “Yahu, Allah aşkına bu ne güzelliktir. Böylesine bir güzellik beklemiyordum, ben hepinize teşekkür ediyorum” diyerek başladı.

Ak Gençlik ile daha uzun yıllar birlikte yürüyeceğini ifade eden Muhammed Tarık Kuyrukçu, “Böylesine güzel, böylesine muhteşem bir kalabalık önünde heyecanlanmamak mümkün değil. Heyecanımız olursa sizlerin gönlüne sığınıyorum. Hakkınızı şimdiden helal edin. Gölbaşı gençliği özellikle bu halk oylaması sürecinde bütün teşkilatlarıyla var gücüyle çalışmıştır, bugün buradadır. Allah hepinizden razı olsun. Ben bu gençlikle daha uzun yıllar, yollar yürümeyi inşallah rabbimden niyaz ediyorum.” diye konuştu.

Parti büyüklerinin yanında gençlere laf düşmez düsturuyla hareket ettiklerini belirten Kuyrukçu, “Aslında söylenecek çok sözümüz var ama şöyle bir desturumuz var. Büyükler buradayken küçüklere laf düşmez. Onun için ben sizleri selamlayayım dedim. Katılımınızdan dolayı çok teşekkür ederim. Şimdi asıl sözü söylemesi gerekenlere sözü bırakıyorum. Allah’a emanet olun.” diyerek sözlerini sonlandırdı.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
135. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
90. Sayımız Çıktı
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA