Advert
CHP, Ak Parti’nin “evet” standını ziyaret etti
sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop antalya sex shop
CHP, Ak Parti’nin “evet” standını ziyaret etti
CHP Gölbaşı İlçe Örgütü, Ak Parti’nin “evet” standını ziyaret ederek başarılar diledi.

Referanduma bir haftadan az bir süre kala siyasi parti liderlerinin “evet” ve “hayır” standlarına yaptıkları nezaket ziyaretinden biri de Gölbaşı’nda gerçekleşti. CHP Gölbaşı İlçe Başkanı Bülent Elikesik, Ankara Milletvekili Bülent Kuşoğlu, ilçe yönetimi ve Hayır Komitesi, Ak Parti İlçe Başkanlığı tarafından Mevlana Parkı’nda kurulan “evet” standını ziyaret etti.

Referanduma yönelik evet çalışması yürüten Ak Partililere başarılar dileyen CHP İlçe Örgütü, parti olarak neden hayır dediklerini anlattılar. Ak Parti İlçe Başkanı Osman Karaaslan ve Ankara İl Kadın Kolları Başkanı Mualla Varol, parti olarak neden evet dediklerini anlattılar. Karşılıklı olarak fikirler tartışıldı.

Her zamanki gibi Gölbaşı için birlik mesajı verildi. Siyasi çalışmaların dostlukların önüne geçemeyeceği ve referandumdan sonra da Gölbaşı’nda yine her kesimin birbirine saygı duyacağının ve hoşgörüyle yaklaşacağının mesajı verildi.

ETİKETLER
Ankara Gölbaşı CHP Ak Parti referandum
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500