Advert

Advert
Gölbaşı’nda Polis Haftası kutlandı
Gölbaşı’nda Polis Haftası kutlandı
10 Nisan Polis Haftası etkinlikleri kapsamında Gölbaşı’nda bir dizi ziyaretler gerçekleştirildi.

Türk Polis Teşkilatı’nın kuruluşunun 172. yıldönümü ve 10 Nisan Polis Haftası etkinlikleri çerçevesinde Gölbaşı İlçe Emniyet Müdürü Murat Buğatekin ve teşkilatı, sabah saatlerinde önce Gölbaşı Kaymakamı Şenol Esmer’i ardından Gölbaşı Cumhuriyet Başsavcısı Ali Çalık’ı ziyaret etti.

Ziyarette konuşan Kaymakam Şenol Esmer, 15 Temmuz darbe girişimi ve sonrasında Polis Teşkilatı’nda yaşanan travmaya dikkat çekerek“Türk Polis Teşkilatı 15 Temmuz’da bir travma yaşadı. Ama çok şükür kısa bir sürede atlatıldı ve şu anda herkes görevinin başında. Tabii esas olan görevin gereğini yerine getirmektir. Herhangi bir kişiye, gruba mensubiyetten ziyade görev yaptığımız alanda hizmet sunduğumuz insanlara adaletli, güleryüzlü bir şekilde gerekirse de çelik yumruklu olacak şekilde çalışmak bu memlekette huzur, güven ve esenlik içerisinde yaşanmasının temel koşuludur.” dedi.

Gölbaşı İlçe Emniyet Teşkilatı’na ziyaretinden dolayı teşekkür eden Esmer, “Geçmişten günümüze Polis Teşkilatı’nın başarısı ortadadır. Bu doğrultuda can veren polis kardeşlerimiz de vardır. Onlara bugün rahmet diliyorum. Bu uğurda gazi olan polis arkadaşlarımıza da sağlıklı yaşam diliyorum. Esas olan onları da dikkate alarak ve bunun bilinci içerisinde Türk milletinin bekası için görevimizi düzgün bir şekilde yapmaktır. Ben başta sizler olmak üzere ilçemizde çalışan ve Türkiye’nin birçok coğrafyasında birlikte çalıştığım yüzlerce belki binlerce arkadaşımızın da Polis Günü’nü kutluyorum. Ayrıca bu nezaketli ziyaretiniz için teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

Ardından Kaymakam Şenol Esmer ve Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, Gölbaşı İlçe Emniyet Müdürlüğü ve İncek Polis Merkezi Amirliği’ni ziyaret ederek görevli polis memurlarına karanfil vererek Polis Haftası’nı kutladılar.

Ayrıca Gölbaşı Merkez Camii’nde de Polis Haftası dolayısıyla şehitlerimiz için mevlit okutuldu.

ETİKETLER
Ankara Gölbaşı Polis Haftası Şenol Esmer
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
• Yeni Sayımızı Okudunuz Mu?x
Advert