Advert

Advert
GÖLBAŞI ÜLKÜ OCAKLARI'NA "BİR TUĞLADA SEN KOY" KAMPANYASI
GÖLBAŞI ÜLKÜ OCAKLARI'NA
Gölbaşı Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı kendi hizmet binasını almak için "Bir Tuğlada Sen Koy" kampanyası başlattı.

Gölbaşı Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı kendi hizmet binasını almak için "Bir Tuğlada Sen Koy" kampanyası başlattı.

Ülkü ocakları başkanlığınca başlatılan kampanyanın amacı Gölbaşı Ülkü Ocaklarını kendi hizmet binasına kavuşturmaktır.

 Yardım kampanyası ile ilgili açıklama yapan Gölbaşı Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı başkanı Burak Fındıkçı şunları söyledi: " Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı kendi hizmet binalarına kavuşmak adına BİR TUĞLA'DA SEN KOY kampanyası başlattık. Vatan ve millet sevdalısı olan herkese. Yıllardır Kira vererek faaliyet yürüten Ülkü Ocakları artık kendi binasına kavuşmayı arzu ediyor” dedi.

Ülkü Ocakları akla bir nesle iman ve ahlak zemininde yön vermiş dünyanın en büyük gençlik teşkilatı olduğunu ifade eden fındıkçı “Binlerce genç siyasetten spora, kültürden sanata, tıptan hukuka her alanda görev aldı ve ülke üzerinde söz sahibi oldu. Evet, bir tuğlada sen koy kardeşim. Ülkücülerin vatan sevdası ve yürüdüğü yol belli. Bu samimiyete ve sevdaya sende inanıyorsan, bir tuğlada sen koy. Onlar bu memleketin aydınlık geleceği” ifadelerini kullandı.

Destek vermek isteyenler Gölbaşı Ülkü Ocakları Başkanı Burak Fındıkçı Tel : 0542 668 04 87 

ETİKETLER
Ankara Gölbaşı ülkü oçakları burak fındıkçı bir tuğlada sen koy kampanya
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
• Yeni Sayımızı Okudunuz Mu?x
Advert