Advert

Advert
Fatih Polat’a kritik görev
Fatih Polat’a kritik görev
Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Gölbaşı İlçe Başkanı Fatih Polat oldu.
Advert

Polat, yaptığı açıklamada TÜGVA’nın dünya üzerinde iyi ve güzele dair ne varsa savunan, her daim hakkın ve adaletin tarafında olacak bir nesil yetiştirme amacıyla kurulmuş yeni nesil bir gençlik vakfı olduğunu belirtti.

TÜGVA’nın değerlerini anlatan Fatih Polat “TÜGVA, geleneklerine bağlı kalarak, çağın gereklerini iyi okuyabilen, topluma ve insanlığa değer katan bir gençlik için çalışmaktadır. Öz güveni yüksek, yenilikçi, çalışkan, iyi ahlaklı, merhametli, başarılı ve sorumluluk sahibi gençlerin, yeni nesil projeler hazırlarken kendilerini geliştirdikleri bir vakıf kültürüne sahiptir. Adalet, ahlak, birlik, iyilik ve özgürlük değerlerini benimsemiş gönüllü gençleri ile daha iyi bir dünya hayaliyle çalışmalarını gece gündüz demeden sürdürmektir.” dedi.

TÜGVA’nın vizyonunu ve misyonunu ise Polat şu şekilde açıkladı:

Yeni Nesil Vakıfçılık Tanımımız: Yeni nesil gencin enerjisi, hızı ve dinamizmi ile iyilik odaklı işler yapan, deneyimini paylaşan ve yaşatan anlayışa sahip vakıfçılık modelidir.

Misyonumuz: Gençliğin sosyal, fiziksel, zihinsel, ruhsal ve manevi gelişimlerini gözeterek, kendini devamlı geliştiren, yenilikçi ve nitelikli insan kıymetinin oluşumuna katkı sağlamak. Vizyonumuz: Medeniyetimizi yeniden ihya ve inşa edecek nesilleri yetiştiren bir vakıf olmak.”

TÜGVA Gölbaşı İlçe Temsilcisi Fatih Polat, en kısa süre içerisinde Gölbaşı teşkilatlanmasını tamamlayarak gençlik için çalışmaya başlayacaklarını belirterek, TÜGVA ailesine tüm Gölbaşı gençliğinin katılmasını beklediğini vurguladı. Polat, gençliğin bu tip sivil toplum kuruluşlarında gönüllü çalışma yapması gerektiğini hatırlatarak gençlik için projesi olan herkesi dinleyebileceklerini, kapılarının herkese açık olduğunu belirtti.

İlçe Başkanlığı görevine getirilen Fatih Polat’ın özgeçmişi şu şekilde:

* 1988, Bayburt doğumlu.
* Gazi Üniversitesi/Eğitim Fakültesi: Pedagojik Formasyon Eğitimi (2016)
* Anadolu Üniversitesi/İktisat Fakültesi: Uluslararası İlişkiler Bölümü (2015)
* Gazi Üniversitesi/Edebiyat Fakültesi: Tarih Bölümü (2014)
* Atatürk Üniversitesi/Açıköğretim Fakültesi: Sosyoloji Bölümü (Devam Ediyor)
* Anadolu Üniversitesi/Açıköğretim Fakültesi: Adalet Bölümü (Devam Ediyor)

TÜGVA Gölbaşı İlçe Temsilciliğinin sosyal medya hesapları ise şu şekilde:

Twitter: twitter.com/GolbasiTugva
Facebook: facebook.com/GolbasiTugva

ETİKETLER
Ankara Gölbaşı TÜGVA Fatih Polat
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
• Yeni Sayımızı Okudunuz Mu?x
Advert