Advert
TRT Kent Radyo’da Gölbaşı konuşuldu
TRT Kent Radyo’da Gölbaşı konuşuldu
Dün akşam TRT Kent Radyo’da By Sempatik ile Ankara’nın Değerleri yayınında Gölbaşı konuşuldu.

TRT Kent Radyo’da yayınlanan ve By Sempatik’in hazırlayıp sunduğu Ankara’nın Değerleri programının dün akşamki konukları Yeni Haber ve Metropol Haber gazetelerinin imtiyaz sahibi Savaş Şahin ve Aktif Haber Gazetesi imtiyaz sahibi Soner Aksakal idi.

Ankara’da yerel medya kuruluşlarının konuşulduğu programda genel olarak Gölbaşı hakkında konuşuldu, ilçedeki birlik ve beraberlik bilinci değerlendirildi. Canlı yayına telefonla Gölbaşı Son Gaste imtiyaz sahibi Özcan Aydoğdu’nun da katılmasıyla birlikte programda neşeli dakikalar yaşandı.

By Sempatik’in gazeteciliğe nasıl başladığıyla ilgili Soner Aksakal’a soru sorması üzerine Aksakal, medya sektöründeki geçmişini anlattı. Ayrıca Savaş Şahin de radyoculuğun önemine ve fedakarlık gerektiren bir sektör olduğuna dikkat çekti.

15 Temmuz’da verilen mücadeleyi gündeme getiren ve darbe girişiminin dönüm noktalarından biri olan Gölbaşı’nın verdiği mücadeleyi anlatan Soner Aksakal, bunun yanı sıra yerel medya olmanın ekonomik kaygılardan öte fedakarlık gerektirdiğini ve gazeteciliğin sadece sevilerek yapılabileceğini ifade etti.

Programa Gölbaşı’ndan Amerikan Kültür Dil Kursu çalışanı Canan Biçen ve Ak Parti Gençlik Kolları Üyesi Mehmet Korkmaz da telefonla bağlandı.

ETİKETLER
Ankara Gölbaşı TRT Kent Radyo By Sempatik Ankaranın Değerleri radyo Savaş Şahin Soner Aksakal
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500