Advert

Advert
Tapudaki sıkıntı büyüyor
Tapudaki sıkıntı büyüyor
Gölbaşı Tapu Müdürlüğü’nde sürekli gündeme gelen memur eksikliği konusu gündemdeki yerini korumaya devam ediyor.

Defaatle Gölbaşı’nın Tapu Mdürülüğü’ndeki işleyişi yetiştirememe, vatandaşla memurun sık sık karşı karşıya gelmesi konusu bu kez de CHP İlçe Başkanı’nın tepkisiyle ortaya kondu. Konu hakkında açıklama yapan Cumhuriyet Halk Partisi Gölbaşı İlçe Başkanı Bülent Elikesik, “Vatandaştan sürekli bu konuyla ilgili şikayetler almaktayız. Uzun süredir ilçemize memur atanmasını beklemekteyiz. Bir türlü çözüm bulmayan bu sorunun bir an önce çözülmesini talep ediyor, yetkilileri göreve davet ediyoruz.” dedi.

Elikesik “Mevcut Tapu Müdürü ve çalışanların özverili çalışmalarını takdirle karşılarken fedakarlıklarını da bir borç biliriz. Ancak Gölbaşı gibi rantı yüksek, devlete girdisi çok olan bu göz bebeği ilçenin çok basit bir şekilde çözülebilecek böyle bir sorundan dolayı Gölbaşı’nda bu sektörle uğraşanların, yani vatandaşın Tapu Müdürlüğü çalışanları ile karşı karşıya gelişinin bir an önce son bulmasını ve Gölbaşı’na üvey evlat yapılmasından vazgeçilmesini bekliyoruz.” diye konuştu.

ETİKETLER
Ankara Gölbaşı tapu müdürlüğü memur alımı CHP Bülent Elikesik
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Mehmet sariemir     0000-00-00 Yaz baskanim yaz..16 gunde ipotek islemlerim anca bitti...senedimi odeyemedim.diger odemelerimi yapamadim..bunlarin yuzunden butun planlarim altust oldu.. bugun yine odemem vardi ipotek yuzunden yani tapudaki islemlerimin 16 gunde islermlerimin gec yapilmasindan dolayi yine bugunku odemeyi yapamadim..ama adami olan ayni gunde muracatinj yapiyor ayni gunde ipotek isini bitiriyor...kredi esnaf kooperatifinde evragini gorursunuz.benim ise 16 ci gunde islemlerim bitti..benim zararimi kim odeyecek kim karsilayacak..asvalt borcu cikti onu odedim yine islemlerim gecikmeli olarak yapildi..bu seferde islemlerimi yapan elaman izinli dediler .en sonunda yalvarmayla yakarmayla mudur yardimcisi islemlerimi kendisi yapti..bir gunde bilemedin iki gunde yapilacak isi 16 gunde anca bitti
• Yeni Sayımızı Okudunuz Mu?x
Advert