Advert
Siyaset
Giriş Tarihi : 29-03-2017 16:24   Güncelleme : 29-03-2017 16:24

Gündoğdu, gazetecilerle bir araya geldi

Ak Parti Ankara Milletvekili ve TBMM İdare Amiri Ahmet Gündoğdu referandum çalışmaları kapsamında Gölbaşı’nda yerel basın çalışanları ile bir araya geldi.

Gündoğdu, gazetecilerle bir araya geldi

Ak Parti Ankara Milletvekili ve TBMM İdare Amiri Ahmet Gündoğdu referandum çalışmaları kapsamında Gölbaşı’na gelerek burada Ak Parti Gölbaşı İlçe Başkanı Osman Karaaslan ile birlikte esnafı gezdi, neden evet denilmesi gerektiğini anlattı.

Esnaf gezisinin ardından Seçim Koordinasyon Merkezi’ni ve Ak Parti’nin evet çadırını ziyaret eden Gündoğdu, Gölbaşı’nın yerel gazetecileriyle de bir araya geldi.

Gazetecilerle referanduma yönelik değerlendirmelerde bulunan Gündoğdu “On gün öncesine kadar madde madde pakette ne olduğunu anlatmaya çalışıyorduk. Artık Almanya’nın, Danimarka’nın, Hollanda’nın, PKK’nın, FETÖ’nün bu kadar açık, bariz bir şekilde ‘hayır’a çalıştığını gördükten sonra paketin içinde hangi maddelerin olduğu çok önem arz etmiyor. 15 Temmuz’da taşladığımız şeytanları diriltmemek için, içerde FETÖ ve PKK dışarıda da Türkiye düşmanı devletlere bayram ettirmemek için, 15 Temmuz gecesi Çanakkale ruhuyla yazdığımız destanın anlamlı olması için evet çıkması gerektiğine inanıyoruz.” diye konuştu.

Evet ve hayır tercihlerinin nerede kullanılması gerektiğine dikkat çeken Gündoğdu “Nerede evet nerede hayır dediğiniz önemli. Vatanı bölmek istiyorlar, vatanı böldürür müsünüz, hayır. Türkiye’yi büyütmek istiyoruz, büyütür müsünüz, evet. Hainleri durdurmak istiyoruz, durdurur musunuz, evet. Dolayısıyla nerede evet, nerede hayır dediğiniz önemli. İyiliği emredip kötülüğü nehyetmek bu ülkeyi, ülke üzerinde emelleri olanlardan kurtarmak ve 16 Nisan’da evet bayrağını dalgalandırmaktan geçiyor. İnşallah evetimiz hayırlı olsun.” dedi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
135. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
90. Sayımız Çıktı
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA