Advert

Advert
Gölbaşı Belediyesi'nin 52. kuruluş yıldönümünü kutlandı
Gölbaşı Belediyesi'nin 52. kuruluş yıldönümünü kutlandı
Gölbaşı Belediyesi, kuruluşunun 52. yıldönümünü, düzenlediği programla kutladı.

Gölbaşı’nda bir düğün salonunda gerçekleşen programa Gölbaşı Kaymakamı Şenol Esmer, Cumhuriyet Başsavcısı Ali Çalık, Belediye Başkanı Fatih Duruay, eski belediye başkanlarından Mümtaz Sarıtaş, Erdal Eren, Cevdet Kara, A. Nasır Haşlak, Yakup Odabaşı, belediye meclis üyeleri, eski meclis üyeleri, belediye çalışanları, Ak Parti, MHP ve CHP ilçe teşkilatları, bürokratlar, muhtarlar, STK’lar ve çok sayıda davetli katıldı.

Programda konuşan Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay “Gölbaşımız artık kabuk değiştirdi. Bir anda kurulan Gölbaşı bugün gerçek bir kent, gerçek bir ilçe görümüne kavuşmaya başladı. Burada eski belediye başkanlarımıza Gölbaşımızı o günden bugüne getirdikleri için teşekkür ediyorum. Onlar bulundukları dönemlerde o günkü imkanlar doğrultusunda Gölbaşı’na hizmet ettiler. Gölbaşı ekonomisine çok büyük katkı sağlayan Mogan Gölümüzün temizlenme işi var idi. İnşallah bu dönemde temizliğinin yapılması bizlere nasip olacak. Bugün eski belediye başkanlarımız, kaymakamımız ve Gölbaşımızın sakinlerinden Cemil Çiçek ile şantiyeyi gezdik. Ankara’nın en büyük değerlerinden olan Mogan Gölü’nün temizliğine bu sene başlayıp, bu sene içinde bitireceğiz” dedi.

Ardından Belediye Başkanı Fatih Duruay Gölbaşı'na hizmet etmiş eski belediye başkanlarına, emekli olan Gölbaşı Belediyesi çalışanlarına ve Gölbaşı’nın yaşayan en eski belediye meclis üyesi Nafiz Sarıçiçek’e günün anısına plaket takdim etti.

Program sonunda Ankara Kulübü Gölbaşı Şubesi Seğmen ekibinin gösterisinin ardından Türk Halk Müziği sanatçısı Esat Kabaklı sahne aldı.

 

 

 

 

 

ETİKETLER
Ankara Gölbaşı 52. kuruluş yıldönümü Fatih Duruay Mümtaz Sarıtaş Erdal Eren Cevdet Kara A. Nasır Haşlak Yakup Odabaşı
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
• Yeni Sayımızı Okudunuz Mu?x
Advert