Advert
Siyaset
Giriş Tarihi : 24-03-2017 00:09   Güncelleme : 24-03-2017 00:09

MHP’den ziyaretler

MHP Gölbaşı İlçe Başkanı Ersin Pehlivan ve Yönetim Kurulu Üyeleri göreve geldiğinde kendisini ziyaret eden Cumhuriyet Halk Partisi ve Ak Parti İlçe başkanlarına iadei ziyarette bulundu.

MHP’den ziyaretler

MHP Gölbaşı İlçe Başkanı Ersin Pehlivan ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Gölbaşı Belediyesi MHP Meclis üyeleri ile birlikte Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Bülent Elikesik ve Ak Parti İlçe Başkanı Osman Karaaslan’a ziyarette bulundu.

İlk ziyaretini CHP İlçe Başkanı Bülent Elikesik ve yönetimine yapan Ersin Pehlivan ve Bülent Elikesik, yaptıkları açıklamalarda Gölbaşı’nda birlik ve beraberlik mesajları verdiler.

CHP İlçe Başkanı Bülent Elikesik ise ziyaretinden dolayı MHP İlçe Başkanı Ersin Pehlivan ve yönetimine teşekkür ederek başarılar diledi.

Bu ziyaretin ardından MHP Gölbaşı İlçe Başkanı Ersin Pehlivan ve Yönetim Kurulu Üyeleri Ak Parti İlçe Başkanı Osman Karaaslan ve yönetimini ziyaret etti.

Ak Parti İlçe Teşkilatında gerçekleşen ziyarette konuşan Ak Parti İlçe Başkanı Osman Karaaslan “İnşallah 16 Nisan akşamı Gölbaşı’nda ve tüm Türkiye’de sandıklar açıldığında milletimizin ve devletimizin bekası için güçlü bir evet oyu her yerden gelir, temennimiz bu yöndedir. Ülkemizin geleceği için önemli bir süreç. Bu süreci en iyi şekilde değerlendirmeliyiz” dedi.

16 Nisan halk oylaması çalışmaları hakkında bilgi veren Pehlivan ise “Evet de diyen hayır da diyen bizim baş tacımızdır. Demokrasiye inanıyoruz. Biz genel başkanımız ve teşkilatımızın aldığı karar doğrultusunda evetin ve yeni yönetim şeklinin çok anlamlı ve verimli olacağına inanıyoruz. Aktif çalışmalarımıza da 29 Mart'tan itibaren başlayacağız” dedi.

Büyükşehir Belediye Meclisi MHP Grup Başkanvekili Ramazan Şimşek ise MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin söylemlerini hatırlatarak “Devletimiz için, milletimiz için, bayrağımız için, Büyük Türkiye için evet. Bunun özeti bu kadar” dedi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
141. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA