Advert
“Milletimizden 16 Nisan’da gereken cevabı alacaklar”
 “Milletimizden 16 Nisan’da gereken cevabı alacaklar”
Ak Parti Ankara Milletvekili ve Genel Başkan Yardımcısı Fatih Şahin, Gölbaşı’nda muhtarlarla bir araya gelerek referandumu konuştu.

Referandum çalışmaları kapsamında Ankara’nın Gölbaşı ilçesini ziyaret eden Ak Parti Ankara Milletvekili ve Genel Başkan Yardımcısı Fatih Şahin, Seçim Koordinasyon Merkezi’ne ve Mevlana Parkı’nda bulunan standa giderek Ak Parti İlçe Teşkilatı’nın çalışmalarını inceledi.

Ardından Öğretmenevi’nde muhtarlarla bir araya gelen Fatih Şahin, cumhurbaşkanlığı sistemini ve neden evet denilmesi gerektiğini anlattı.

Şahin “Biz her zaman milletimizin huzuru, mutluluğu, ekmeğinin daha da büyümesi ve hakça paylaşılması için bir siyaset güttük. Biz bir taraftan milletimize hizmet etmeye çabalarken diğer taraftan vesayet odaklarının, Türkiye’nin büyümesinden, gelişmesinden rahatsız olanların bizi yolumuzdan geri çevirmeye çalıştığına şahit olduk. Engellemelerin ardı arkası kesilmedi, hep birlikte yaşadık o günleri. Ancak biz her zaman milletimizle beraber yürüdük ve bu belaları def etmek için milletimizden aldığımız güçle büyük bir mücadele yürüttük. Hiçbir zaman yılmadık, yorulmadık, yolumuzdan dönmedik. En son insanlık tarihinin görmüş olduğu en canice, en katilce darbe girişimini 15 Temmuz’da hep birlikte yaşadık. Ankara, bu kanlı darbe girişiminin en çetin sahnelerine şahitlik etti. Gölbaşı da onlardan birisiydi. Sizlerin kahramanca dirayeti sayesinde bu darbe girişimini de bertaraf ettik.” diye konuştu.

Terör örgütlerinin ve yabancı ülkelerin sandıktan evet çıkmaması için çabaladıklarını söyleyen Fatih Şahin, “Biz artık istiyoruz ki, bütün enerjimizi bu ülkeyi güçlendirmek kalkındırmak için kullanalım. Bütün enerjimizi 2023, 2053, 2071 hedeflerimiz için harcayalık istiyoruz. Fetullahçı Terör Örgütü’nün başı ta Pensilvanya’dan evet çıkmaması için talimatlar yağdırıyor. Kandil bugüne kadar hayır için tam dört kez açıklama yaptı. Çünkü biliyorlar ki terörle mücadele konusunda güçlü bir sistemle çok daha güçlü adımlar atacağız ve terörü bu ülkenin gündeminin çok arkasına atacağız. Bundan dolayı evet çıkacak diye ödleri kopuyor. Diğer taraftan DHKP-C, DEAŞ evet çıkmaması için seferber olmuş durumdalar. Engel olamayacaklar. 15 Temmuz gecesi milletimizden nasıl tokat yedilerse 16 Nisan’da da sandıkta gereken cevabı alacaklar Allah’ın izniyle. Buna canı gönülden inanıyoruz.” dedi.

Konuşmasının ardından salonda bulunan partililerin ve muhtarların cumhurbaşkanlığı sistemi hakkındaki sorularını yanıtlayan Fatih Şahin, sistemle ilgili ortaya atılan iddiaların karşılıksız olduğunu ve manipülasyon yapmak için geliştirilmiş iddialar olduğunu söyledi.

Toplantıya Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, Ak Parti Gölbaşı Kadın Kolları Başkanı Elif Özer ve mahalle muhtarlarının yanı sıra KAI Federasyonu da katıldı.

ETİKETLER
Ankara Gölbaşı Fatih Şahin referandum
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500