Advert
Pehlivan: “Yakında başlıyoruz..”
Pehlivan: “Yakında başlıyoruz..”
MHP Gölbaşı İlçe Başkanı Ersin Pehlivan ve yönetim kurulu üyeleri ziyaretlerine devam ediyor.

Pehlivan ve yönetim kurulu üyeleri, Gölbaşı Cumhuriyet Başsavcısı Ali Çalık, Gölbaşı Emniyet Müdürü Murat Buğatekin, Gölbaşı Jandarma Garnizon Komutanı Yüzbaşı Murat Kuyucu'yu makamında ziyaret etti.

Sabah saatlerinde İlçe Jandarma Garnizon Komutanı Murat Kuyucu’yu ziyaret eden MHP Teşkilatı, ardından Gölbaşı yerel basını ile bir araya geldi.

Ersin Pehlivan burada yaptığı açıklamada yakın zamanda referandum çalışmalarına başlayacaklarını ifade ederek, “Vatanımız ve milletimiz için en iyisi olması açısından gerekli çalışmaları yapacağız. Yeni atandığımız için şu anda hayırlı olsun ziyaretleri ve tanışma ziyaretlerimiz devam ediyor. Onun dışında da genel merkezimizin hazırladığı program çerçevesinde ilçemizde referandum çalışmalarına en yakın zamanda başlayacağız” dedi.

Ardından Gölbaşı Emniyet Müdürü Murat Buğatekin'i ziyaret eden heyetin bir sonraki adresi ise Gölbaşı Cumhuriyet Başsavcısılığı oldu. Başsavcı Ali Çalık’ı ziyaret eden heyet Gölbaşı ve Türkiye gündemine dair değerlendirmelerde bulundu.

Ayrıca gün içerisinde Saadet Partisi İlçe Başkanı Yusuf Aygünoğlu ve yönetimi de MHP İlçe Teşkilatı’nı ziyaret ederek hayırlı olsun temennilerini bildirdiler.

 

 

 

ETİKETLER
Ankara Gölbaşı MHP ziyaret Saadet Partisi Ersin Pehlivan
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500