Advert
Pursaklar sinemanın keyfi
Pursaklar sinemanın keyfi
Pursaklar Belediyesi Tebessüm Sinemasında birbirinden güzel filmleri izleyen çocuklar, sinemanın keyfini çıkarttı. Yoğun ilgi gören Tebessüm Sinemasında şubat ayında 700 kişi film izledi.

Pursaklar Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü her ay yeni bir rekora imza atıyor. 2015’te hizmete açılan sinema salonunda bugüne kadar çok sayıda film oynatıldı.

Aralarında  “120”, “Selvi Boylum Al Yazmalım”, “Yunus Emre Aşkın Sesi”, “Neşeli Ayıcıklar”, “Pinokyo”, “6 Süper Kahraman”, “Minyonlar”, “Somuncu Baba” gibi birbirinden güzel filmi Pursaklar halkı ile buluştu. İki yıldır aralıksız devam eden sinema hizmeti ilçe halkı tarafından da tam not aldı.

Pursaklar Belediyesi Tevfik İleri Kültür Merkezindeki Tebessüm Sinemasında çocuklara, gençlere ve yetişkinlere hitap eden birbirinden güzel filmler, halkın hizmetine sunularak sinema kültürü oluşturuldu. İlçedeki kültür sanat faaliyetlerini arttıran Pursaklar Belediyesi, böylelikle Tebessüm Şehri’ne tiyatro ve sinemayı sevdirdi. Şubat ayında da büyük ilgi gören Tebessüm Sinemasında 700 kişi film izleyerek sinemanın keyfini çıkarttı.

ETİKETLER
Ankara Pursaklar Sinema Tebessüm
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500