Advert

Advert
Pursaklar’da fen işleri çalışmaları yoğunlaştı
Pursaklar’da fen işleri çalışmaları yoğunlaştı
Pursaklar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri şubat ayında çalışmalarını daha da yoğunlaştırdı. İlçe genelindeki yeni yol yapımı ve kaldırım çalışmasına devam etti.

Pursaklar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü şubat ayı içerisinde çok sayıda sokağın asfalt yama işini tamamlayıp, 117 ton asfalt çalışması yaptı. İhtiyaç olan bölgelerde yeni imar yolları açıp kaldırım yenilemesi yapan ekipler, Sirkeli bölgesinde bin 600 metre imar yolu çalışması yaptı.

 Kış mevsiminde zarar gören park, kaldırım, okul bahçeleri, okul duvarları gibi alanlarda da çalışmalarını sürdüren ekipler hızla büyüyen ilçenin ihtiyaçlarına zamanında çözüm üreterek vatandaşın yaşamını kolaylaştırıyor.

Büyükşehir Belediyesi, ASKİ ekipleri ilçenin muhtelif noktalarında ızgara çalışması yaparken, Pursaklar Belediyesi de her gün yaklaşık 35-40 ayrı noktada çalışma yürütüyor.

 Bu titiz çalışmalar ile Pursaklar, Saray, Altınova ve Sirkeli'yi kapsayan geniş bir coğrafyaya hizmet veriyor.  Hem Pursaklar Belediyesi hem de Büyükşehir Belediyesi ilçe halkının taleplerini kısa sürede karşılayarak yoğun mesaiye devam ediyor.

 

 

 

 

ETİKETLER
Ankara Pursaklar Fen İşleri Asvalt Çalışma
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
• Yeni Sayımızı Okudunuz Mu?x
Advert