Advert
MHP ziyaretlere devam ediyor
MHP ziyaretlere devam ediyor
MHP Gölbaşı İlçe Başkanı Ersin Pehlivan ve Yönetim Kurulu Üyeleri, MHP Gölbaşı İlçe Kadın Kolları Başkanı Kıymet Bağdat ve Yönetimi, Gölbaşı Belediyesi MHP Meclis üyeleri ve Gölbaşı Ülkü Ocakları Başkanı Burak Fındıkçı Gölbaşı Kaymakamı Şenol Esmer'i maka

MHP Gölbaşı İlçe Başkanı Ersin Pehlivan ve Yönetim Kurulu Üyeleri, MHP Gölbaşı İlçe Kadın Kolları Başkanı Kıymet Bağdat ve Yönetimi, Gölbaşı Belediyesi MHP Meclis üyeleri ve Gölbaşı Ülkü Ocakları Başkanı Burak Fındıkçı Gölbaşı Kaymakamı Şenol Esmer'i makamında ziyaret etti.

MHP Gölbaşı İlçe Başkanı Ersin Pehlivan, Gölbaşı yararına olabilecek her türlü faaliyete destek olmaya hazır olduklarını söyledi.

Gölbaşı Kaymakamı Şenol Esmer ise siyasi parti gözetmeksizin herkesin kentin gelişimine olumlu anlamda katkılar bulunması gerektiğini söyleyerek, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Esmer, MHP İlçe Teşkilatı mensuplarına görevlerinde başarılar diledi.

Pehlivan ayrıca Ankara şampiyonu olan Gölbaşı Belediyespor U14 Futbol Takımının göstermiş olduğu başarıdan dolayı tebrik mesajı yayınladı.

Pehlivan mesajında şunları söyledi:

“Ankara şampiyonu olan Gölbaşı Belediyespor U14 Futbol Takımını ve teknik heyetini, göstermiş oldukları başarıdan, ilçemize yaşattıkları gurur ve mutluluktan dolayı tebrik ediyorum. Türkiye şampiyonası yolunda kulübümüze, teknik heyetimize ve futbolcularımıza başarılar diliyorum.”

ETİKETLER
Ankara Gölbaşı Tıp Bayramı Ersin Pehlivan MHP
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500