Advert
Advert

MHP ziyaretlere devam ediyor

MHP Gölbaşı İlçe Başkanı Ersin Pehlivan ve Yönetim Kurulu Üyeleri, MHP Gölbaşı İlçe Kadın Kolları Başkanı Kıymet Bağdat ve Yönetimi, Gölbaşı Belediyesi MHP Meclis üyeleri ve Gölbaşı Ülkü Ocakları Başkanı Burak Fındıkçı Gölbaşı Kaymakamı Şenol Esmer'i maka

MHP ziyaretlere devam ediyor
Advert

MHP Gölbaşı İlçe Başkanı Ersin Pehlivan ve Yönetim Kurulu Üyeleri, MHP Gölbaşı İlçe Kadın Kolları Başkanı Kıymet Bağdat ve Yönetimi, Gölbaşı Belediyesi MHP Meclis üyeleri ve Gölbaşı Ülkü Ocakları Başkanı Burak Fındıkçı Gölbaşı Kaymakamı Şenol Esmer'i makamında ziyaret etti.

MHP Gölbaşı İlçe Başkanı Ersin Pehlivan, Gölbaşı yararına olabilecek her türlü faaliyete destek olmaya hazır olduklarını söyledi.

Gölbaşı Kaymakamı Şenol Esmer ise siyasi parti gözetmeksizin herkesin kentin gelişimine olumlu anlamda katkılar bulunması gerektiğini söyleyerek, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Esmer, MHP İlçe Teşkilatı mensuplarına görevlerinde başarılar diledi.

Pehlivan ayrıca Ankara şampiyonu olan Gölbaşı Belediyespor U14 Futbol Takımının göstermiş olduğu başarıdan dolayı tebrik mesajı yayınladı.

Pehlivan mesajında şunları söyledi:

“Ankara şampiyonu olan Gölbaşı Belediyespor U14 Futbol Takımını ve teknik heyetini, göstermiş oldukları başarıdan, ilçemize yaşattıkları gurur ve mutluluktan dolayı tebrik ediyorum. Türkiye şampiyonası yolunda kulübümüze, teknik heyetimize ve futbolcularımıza başarılar diliyorum.”

Ankara Gölbaşı Tıp Bayramı Ersin Pehlivan MHP
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Devrim gibi..
Devrim gibi..
Fatih Polat’a kritik görev
Fatih Polat’a kritik görev