Advert
Siyaset
Giriş Tarihi : 07-03-2017 21:08   Güncelleme : 07-03-2017 21:08

“Birliğimiz daim olsun”

Gölbaşı Belediye Meclisi Ak Parti Grubu, MHP İlçe Teşkilatı’nı ziyaret ederek İlçe Başkanı Ersin Pehlivan ve yönetimine hayırlı olsun temennilerinde bulundular.

“Birliğimiz daim olsun”

Ak Partili Grubu, meclis toplantısının ardından MHP İlçe Teşkilatı’nı ziyaret ederek İlçe Başkanı Ersin Pehlivan ve yönetimine görevlerinde başarılar dilediler.

Ak Parti Grubu’nun ziyaretinden dolayı duyduğu mutluluğu ifade eden MHP İlçe Başkanı Ersin Pehlivan “Sizlerle tanışıyoruz zaten ama bu şekilde bir ziyaret gerçekleştirdiğiniz için de ayrıca teşekkür ediyoruz” dedi.

Ziyarette konuşan Ak Parti Grup Başkanvekili Gökhan Koçak ise “Allah utandırmasın. Zor imkanlarla gidiyor bu işler, bedel istiyor. Tabii Gölbaşı’nda biriz, beraberiz. Ben kendi adıma sevindim. Çünkü Ersin kardeşimiz sevdiğimiz, saydığımız, selamlaştığımız arkadaşlarımızdan biri. Mutlaka önümüzdeki süreçte güzel işler yapacaksınız. Ekibinizi de tanıyoruz. Hepsi genç, teşkilatlardan yetişen arkadaşlarımız. İnşallah rabbim gök kubbede hoş bir seda bırakacak şekilde hizmet etmeyi nasip eyler.” dedi.

Koçak ayrıca referanduma yönelik Milliyetçi Hareket Partisi’nin tavrından dolayı da teşekkür ederek “Özellikle bu dönemde ben şansım adına ve grubum adına MHP Lideri Sayın Devlet Bahçeli’ye teşekkür ediyorum. Memleketin zor günlerinde her zaman milletinin, devletinin yanında oldu, ismine yakışır şekilde hareket etti. Onun bu desteği olmasaydı Türkiye başka bir konumda olabilirdi. Allah birliğimizi beraberliğimizi daim eylesin” diye konuştu.

MHP İlçe Teşkilatı’na yapılan ziyaretin ardından Ak Parti Meclis Üyeleri, Seçim Koordinasyon Merkezi’ne giderek referandum çalışmalarını inceledi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
135. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
90. Sayımız Çıktı
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA