Advert
Siyaset
Giriş Tarihi : 04-03-2017 23:53   Güncelleme : 04-03-2017 23:53

“Evet diyen de hayır diyen de bizim vatandaşımız”

CHP Ankara Milletvekili Levent Gök referandum çalışmaları kapsamında CHP Gölbaşı İlçe Örgütünü ziyaret etti. Levent Gök, CHP Gölbaşı İlçe Başkanı Bülent Elikesik ve yönetim kurulundan referandum çalışmaları hakkında bilgi aldı.

“Evet diyen de hayır diyen de bizim vatandaşımız”

CHP İlçe Başkanı Bülent Elikesik, Levent Gök’e yaptıkları çalışmaları anlattı.

Elikesik “Önce kadın kollarını kurduk. Ardından gençlik kolları ve hukuk komisyonumuzu kurduk. Gölbaşı'nda oy kullanılacak okulları tek tek tespit ettik. Parti üyelerimiz aranarak partimize davet edildi. Referandum süreci için komisyonlar oluşturduk. Bütün kollarımız bu süreç için seferber edildi” dedi.

Vatandaşın referanduma dair bilgilendirilmediğine dikkat çeken CHP Ankara Milletvekili Levent Gök  ise “Bu halk oylaması çok önemlidir. Vatandaş aslında neden evet neden hayır dediğini bile bilmemektedir. Gizli kapaklı ajandalar arkasında kurulmuş bir oyun vardır. İnsanımız bu oyuna gelmemelidir. Genel Başkanımız Sayın Kılıçdaroğlu, diğer parti liderlerini canlı yayında bu referandum sürecini tartışmaya davet etmiştir. Fakat hiçbirinden konu ile alakalı ses çıkmamaktadır. Öncelikle insanlarımızın ne için oy kullandıklarını bilmesi gerekir. Biz her kesimden vatandaşımızın haklarını savunmak için meclisteyiz. Vatandaşımız bize kendilerinin hak ve özgürlüklerini savunmamız için oy verdiler. Evet diyen de bizim vatandaşımız hayır diyen de bizim vatandaşımızdır” dedi.

Muhtarları TBMM’de ağırladığını ifade eden Gök, ayrıca meclis tarihinin muhtarlara anlatıldığını ve 15 Temmuz darbe girişimi sırasında bombalanan bölgelerin gösterildiğini ifade etti.

Gök, “Geçtiğimiz hafta içerisinde Elmadağ ilçemizin muhtarlarını mecliste ağırladım. Önceki gün de Haymana’nın muhtarlarını mecliste ağırladım. Meclisi gezdiriyorum. Yemek yiyoruz. Meclisin tarihini anlatıyorum. Önümüzdeki hafta cuma günü de Gölbaşı ilçemizin muhtarlarını davet ediyorum. Gölbaşı muhtarları ile birlikte birkaç ilçe muhtarı daha olacak. O gün muhtemelen genel başkanımız da orada olacaktır. Birlikte meclisi gezeceğiz. Meclisin tarihin anlatacağız. Bombalanan yerleri göstereceğiz. Kanaat önderlerimiz diye nitelendirdiğimiz muhtarlarımızı mecliste ağırlama sorumluğunu hepimiz üstlenelim” diye konuştu.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
135. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
90. Sayımız Çıktı
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA