Advert
MHP İlçe Teşkilatı’ndan Bahçeli’ye ziyaret
MHP İlçe Teşkilatı’ndan Bahçeli’ye ziyaret
Milliyetçi Hareket Partisi Genel Merkezi tarafından Gölbaşı İlçe Başkanlığına atanan Ersin Pehlivan ziyaretlerine başladı.

Gerçekleşen ziyaretlere MHP Gölbaşı İlçe Başkanı Ersin Pehlivan ve yönetim kurulu üyeleri, İlçe Kadın Kolları Başkanı Kıymet Bağdat, Gölbaşı Ülkü Ocakları Başkanı Burak Fındıkçı, Gölbaşı Belediye Meclisi MHP Üyelerinin oluşturduğu heyet katıldı.

Heyet ilk olarak Milliyetçi Hareket Partisi Kurucu Genel Başkanı Alparslan Türkeş’in Beştepe’de bulunan kabrini ardından da Anıtkabiri ziyaret ederek dua etti.

Heyet daha sonra sırasıyla MHP Ankara İl Başkanı Fatih Çetinkaya, Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi makamında ziyaret etti.

Çetinkaya’dan Pehlivana tam destek

MHP Ankara İl Başkanlığı’na yapılan ziyarette İl Başkanı Fatih Çetinkaya, MHP Gölbaşı İlçe Başkanlığı’na atanan Ersin Pehlivan ve yönetim kurulu üyelerine başarılar diledi.

Çetinkaya yapmış olduğu konuşmada “MHP Gölbaşı İlçe Başkanlığının il başkanlığımıza yapmış oldukları ziyaretten dolayı teşekkür ederim. MHP Gölbaşı İlçemizin Uç Beyi Ersin Pehlivan’a güvenim tamdır kendisinin her zaman yanındayım. Yerelde ve genelde çalışmaları ile Milliyetçi Hareketi harekete geçireceğine yürekten inanıyorum. İlçe belediyemizi tekrardan Milliyetçi Hareketin kadrolarıyla Gölbaşı’nı hak ettiği yere taşıyacağız, buna inanıyor ve güveniyorum” diye konuştu.

Lidere ziyaret

MHP İlçe Başkanı Ersin Pehlivan ve yönetim kurulu üyeleri en son ziyaretini MHP Genel Merkezine gerçekleştirdi. Heyet, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile bir araya geldi.

MHP Genel Merkezinde Gölbaşı İlçe Teşkilatını kabul eden Devlet Bahçeli, Gölbaşı İlçe Başkanlığı’na atanan Ersin Pehlivan ve yönetim kurulu üyelerine başarılar diledi.

Genel Başkan Devlet Bahçeli konuşmasında “Ülkenin zor şartlardan geçtiğini biliyoruz ve bu zor şartlarda kutlu bir görevi ifa etmek için Gölbaşı İlçe Başkanlığına atanan Ersin Pehlivan ve yönetimine başarılar dilerim. Öncelikle referandumdaki çalışmalarınızı, ülkenin zor şartlardan geçtiğini tüm vatandaşlarımıza anlatın. Genel Merkez çalışmalarımızı partili olsun olmasın tüm vatandaşlarımıza birebir anlatın. Biz, önce ülkem ve milletim sonra partim diyen kutlu bir davanın neferleriyiz.  Yolunuz açık olsun, başarılar dilerim” diye konuştu.

ETİKETLER
Ankara Gölbaşı MHP Ersin Pehlivan Devlet Bahçeli Alparslan Türkeş referandum ziyaret
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500