Advert
MHP’ye hayırlı olsun ziyaretleri
MHP’ye hayırlı olsun ziyaretleri
CHP Gölbaşı İlçe Örgütü ve MHP eski ilçe yönetimi, MHP İlçe Teşkilatı’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Advert

MHP Gölbaşı İlçe Başkanı Ersin Pehlivan ve yeni yönetime hayırlı olsun ziyaretinde bulunan CHP İlçe Başkanı Bülent Elikesik ve yönetimi referandum öncesi siyasetin ve Gölbaşı’ndaki birlik ve beraberliğin güzel bir örneğini sergilediler.

Elikesik: “Şiddetle kınıyorum”

Ziyarette konuşan CHP İlçe Başkanı Bülent Elikesik “Ortak paydamızın Gölbaşı olduğunu biliyoruz. Hep birlikte Gölbaşı’nın menfaatleri doğrultusunda çalışıyoruz. Önümüzde bir referandum süreci var, bunu önemsiyoruz. Ülkemizin ne kadar zor bir günlerden geçtiğini biliyoruz. Ancak son dönemde sosyal medya üzerinden ahlak sınırlarını aşan bir takım açıklamalarda bulunuluyor. Bunları şiddetle kınıyorum. Bu tür açıklamaları yapanları aklıselim olmaya davet ediyorum. Hadlerini bilmelerini rica ediyorum.” dedi.

MHP İlçe Başkanı Ersin Pehlivan ise ziyaretinden dolayı CHP İlçe Başkanı Bülent Elikesik ve yönetimine teşekkür ederek “Türkiye çok önemli bir süreçten geçiyor. Sürecin devamında sonuç ne olursa olsun bu ülkede yine hep beraber el ele bu ülke için mücadele edeceğiz. Bizim bu noktada söyleyeceğimiz, çıkacak kararın ülkemiz için hayırlı olması. Bu noktada da herhangi bir şekilde olumsuz bir durumun yoktur, herkes hür tercihini kullanacaktır. Biz de Millityetçi Hareket Partisi olarak genel başkanımızın takdiriyle, çalışmalarımızı yapacağız. İl yönetimi ve genel merkezimiz görev verdiğinde elimizden geleni yapacağız. Sonuçta kazanan ülkemiz ve devamında Gölbaşı olsun.” dedi.

Karşılıklı hoşgörü ve nezaket çerçevesinde gerçekleşen toplantı fotoğraf çekimleri ile sona erdi.

Bu ziyaretin ardından MHP eski ilçe Başkanı Mahmut Aksoy ve eski yönetimi de Ersin Pehlivan ve yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak açıklamalarda bulundu.

Aksoy, “Birimiz gelip birimiz gideceğiz. Önemli olan bu bayrağı hep burada tutabilmek. Bu bir bayrak yarışıdır. Bizden önce gelenler bize görevi devretti, bizden sonra da size devredildi. Elimizden gelen hizmeti verdik. Allah utandırmasın, Allah yardımcınız olsun.” dedi.

Pehlivan, partiye verilen hizmetlerden dolayı kendisinden önceki yönetime teşekkür etti.

ETİKETLER
Ankara Gölbaşı MHP CHP ziyaret referandum Ersin Pehlivan Bülent Elikesik Mahmut Aksoy
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
• Yeni Sayımızı Okudunuz Mu?x
Advert