Advert

Advert
Gölbaşı Ülkü Ocaklarından 'Hocalı Katliamı' Konferansı
Gölbaşı Ülkü Ocaklarından 'Hocalı Katliamı' Konferansı
Gölbaşı Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı tarafından “Hocalı Katliamı ' konulu konferans düzenlendi. Yoğun ilgi gören konferansta Hocalı’de yaşanan katliam anlatıldı.
Advert

Gölbaşı Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı tarafından düzenlenen konferansta Hocalı katliamı tüm yönleri ile ele alındı. Ülkü Ocakları Ankara İl Başkanlığı tarafından gönderilen konuşmacılar tarafından verilen Konferansa Ülkü Ocakları Başkanı Burak Fındıkcı, MHP Gölbaşı Belediye Meclis Üyesi Nevzat Dulkadır , Tüketici Hakları Derneği Gölbaşı Şube Başkanı Orhan Uçar ve çok sayıda davetli katıldı.

Konferansta konuşan Ülkü Ocakları Başkanı Burak Fındıkçı, Hocalı katliamında hayatını kaybedenlere rahmet dileyerek “Acımız Azerbaycanlı Türk kardeşlerimizle ortaktır. Hocalı soykırımı ve katliamı insanlık tarihine Ermenistan tarafından yazılmış kara bir sayfadır. Hocalı, 26 Şubat 1992 tarihinde yüzyılın en acımasız soykırımına maruz kalmıştır. Azerbaycan Türklerine yapılan bu katliamın acılarını Türk milleti olarak derinden hissediyoruz ve katliamı kınıyoruz. Bu vahşet ve haksızlık karşısında Azerbaycan yalnız değildir” dedi.

ETİKETLER
Ankara Gölbaşı Ülkü Oçakları Hocalı Katliamı Burak Fındıkçı Nevzat Dulkadır
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
• Yeni Sayımızı Okudunuz Mu?x
Advert