Advert
Advert
Advert
Pursaklar referandum startını verdi

Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin, AK Parti Pursaklar İlçe Başkanı Mehmet Kabasakaloğlu ve SKM Başkanı Servet Türkayık referandum startını Dede Torun Evi’ndeki programla başlattı. Mahalle sakinleri ile bir araya gelen Başkan Çetin “Türkiye’miz için,

Pursaklar referandum startını verdi
Advert

16 Nisan referandum çalışmalarına start veren AK Parti Pursaklar Seçim Koordinasyon Merkezi ilk olarak Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin’i ziyaret edip tecrübelerinden faydalandı. Yapılan istişare toplantısının ardından Pursaklar Belediyesi’nin özgün projesi olan Dede ve Torun Evi ziyaret edilerek mahalle sakinleri ile bir araya gelindi. Programa Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin, AK Parti Pursaklar İlçe Başkanı Mehmet Kabasakaloğlu, AK Parti SKM Başkanı Servet Türkayık ve çok sayıda kişi katıldı. 16 Nisan referandum ile Türkiye’nin daha da güçleneceğini ifade eden Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin “güçlü Türkiye için, yarınlarımız için, gençlerimiz için evet diyeceğiz” dedi. 18 maddenin ülkeye kazandıracaklarını anlatan Başkan Çetin “Pursaklar’da hayata geçirdiğimiz özgün projelerimizden biri olan Dede Torun Evi’nde referandum startını vermek ve sizlerin duasını almak bizim için onurdur” diye konuştu.

Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ile Türkiye’nin büyük atılımlar yapacağını ifade eden AK Parti Pursaklar İlçe Başkanı Mehmet Kabasakaloğlu “Pursaklar 15 Temmuz hain işgal girişiminin karşısında tek yürek oldu. İnanıyorum ki 16 Nisan’da evet diyerek tek ses olacak” dedi. Mahalle sakinlerinin duasını ve ‘evet’ sözünü alan AK Parti Pursaklar SKM ev eve gezip anayasa değişikliğini anlatamaya deva ediyor.

Ankara Pursaklar Evet Selçuk Çetin Referandum
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bakmakta Fayda Var
AK Parti Ankara İlçe Kongrelerinin Tarihi Belli Oldu
AK Parti Ankara İlçe Kongrelerinin Tarihi Belli Oldu
Akademisyen Anne , Darüşşifa Eğitim Kurumları’nda
Akademisyen Anne , Darüşşifa Eğitim Kurumları’nda