Advert

Advert
Bozova halkı tebessüm edecek
Bozova halkı tebessüm edecek
Şanlıurfa Bozova Belediyesi’ne kayyum olarak atanan Bozova Kaymakamı Zekeriya Göker, Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin’i makamında ziyaret ederek istişarelerde bulundu.

Bozova Kaymakamı ve Belediye Başkanvekili Zekeriya Göker, Ankara’ya gelerek Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin’i ziyaret etti. Bozova Belediyesi’ne kayyum olarak atanan Göker, Başkan Çetin’in tecrübelerinden faydalanmak için istişarelerde bulundu. Kayyum atanan belediyelere yardımcı olmak için “kardeş şehir” uygulaması kapsamında Pursaklar Belediyesi ile Bozova Belediyesi arasındaki iş birliği ve yardımlaşma ilerleyen günlerde artacak. Bun göre terör mağduru kayyum atanan belediyelerin hizmetlerinin hızlı ve kolay çözümü için tecrübe paylaşımı yapılacak.

Kaymakam Zekeriya Göker’i makamında ağırlayan Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin, bölge halkının en iyi şekilde hizmet alması gerektiğini belirterek Pursaklar Belediyesi’nin çalışmalarını anlattı. Yapılan istişareler neticesinde Pursaklar Belediye Meclisi’nin de onayı alınarak, Pursaklar Belediyesi’nin tecrübeli personeli Bozova Kaymakamı ve Belediye Başkanvekili Zekeriya Göker’e yardımcı olacak. Tarihi, kültürel, sosyal ve alt yapı alanlarında tecrübe paylaşımı yapılarak Bozova halkı tebessüm ettirilecek.

 

ETİKETLER
Ankara Pursaklar Bozova Zekeriya Göker
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
• Yeni Sayımızı Okudunuz Mu?x
Advert