Advert

İsimleri Hamlakit’te yaşayacak

FETÖ darbe girişiminde şehit olan özel harekat polislerinin unutulmaması için Hamlakit’te şehitlerin fotoğraflarını asıldı.

İsimleri Hamlakit’te yaşayacak
İsimleri Hamlakit’te yaşayacak Nisa Sayar

Metin Turhan, darbe girişimi sırasında şehit düşen polislerin sürekli hatırlanması için fotoğraflarının asılması kararını aldıklarını söyledi.

Turhan, "15 Temmuz hain darbe girişiminde kaybettiğimiz asker ve polislerimizi her daim hatırlamak ve onları unutmamak için böyle bir karar aldık. Amacımız şehitlerimizi unutmamak ve buraya gelen müşterilerimizin onları sürekli hatırlamalarına ve dua etmelerine vesile olmak" dedi.

Türkiye’nin bir daha bu tür kalkışmalarla karşı karşıya gelmemesi temennisinde bulunan Turhan “Allah bir daha Türkiye’ye böyle hain bir darbe girişimi ve buna benzer olayları yaşatmasın. İnşallah Türkiye’nin önü açık olur, ileriye doğru gideriz. Şehitlerimizin ruhu şad olsun, vatan sağ olsun” şeklinde konuştu.

Restoran müşterilerinden emekli astsubay Burhan Şahin de işletme sahiplerinin duyarlılığına teşekkür ederek “Şehitlerimiz her zaman yüreğimizdedir. Bütün güvenlik kuvvetlerimize başarılar diliyorum. Emekli bir astsubay olarak her zaman şehit olmaya hazırım” dedi.

 

 

Ankara Gölbaşı Hamlakit Metin Turhan FETÖ 15 Temmuz şehitler Özel Harekat
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara Seçimini Yaptı
Ankara Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı
Mamak Seçimini Yaptı