Advert

Advert
Gülhan’dan İlk Açıklama
Gülhan’dan İlk Açıklama
30 Mart 2014 yerel seçimlerinde AK Parti’den Gölbaşı Belediye Meclis Üyesi seçilen İbrahim Gülhan görevinden istifa etti.
Advert

İbrahim Gülhan bundan sonra bağımsız belediye meclis üyeliğini sürdüreceğini belirtti.

İstifa dilekçesini Gölbaşı Belediye Başkanlığı makamına sunduğuna vurgu yapan Gülhan, “Şahsımdan daha çok hemşehrilerimi ve Gölbaşı'nı temsil etmek maksadıyla bu görevi geçtiğimiz seçimde kabul etmiş bir meclis üyesiyim. Ancak mevcut yönetimin halkımızın ve hemşehrilerimizin beklentilerini yerine getirmemesi, aynı zamanda verilmiş sözlerin karşılık bulmaması, şahsıma destek vermiş vatandaşlarımızın yaşadığı mağduriyetlerin giderilmemesi, Ak Parti'ye yakışan hizmetlerin ve projelerin hayata geçmemesi beni derinden üzmüştür. Bunun yanı sıra sorumlu olduğum görevi aktif bir şekilde gerçekleştirmemin engellenmesi nedeniyle de istifa etmeyi uygun gördüm.” dedi.

Bundan sonraki çalışmalarını bağımsız olarak sürdüreceğini açıklayan Gülhan “Bana güvenen, bu güne kadar beni destekleyen hemşehrilerime teşekkür ediyor, makam ve mevkinin halka hizmetten önemli olmadığının altını çiziyorum.” ifadelerini kullandı.

Meclisteki yeni dağılımda şöyle oldu

Bu istifanın ardından Gölbaşı Belediye Meclisinde Ak Parti'nin meclis üyesi sayısı 18'den 17'ye düştü. Buna göre yeni dağılım 17 Ak Parti, 11 MHP, 2 CHP ve istifa eden İbrahim Gülhan ile bir bağımsız meclis üyesi olarak şekillendi.

ETİKETLER
Ankara Gölbaşı istifa Ak Parti İbrahim Gülhan
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
• Yeni Sayımızı Okudunuz Mu?x
Advert