Advert
Kültür-Sanat
Giriş Tarihi : 19-02-2017 16:19   Güncelleme : 19-02-2017 16:30

KAI Federasyonu yeni yapılanmaya gidiyor

KAI Federasyonu Gölbaşı’nda dernek faaliyetleri ve yönetim sisteminde yeni bir yapılanmaya gidiyor.

KAI Federasyonu yeni yapılanmaya gidiyor

KAI Federasyonu Gölbaşı Temsilciliği faaliyetlerini yoğunlaştırmak amacıyla kahvaltı etkinliği düzenledi. Federasyon üyelerinin ailecek katıldığı etkinlikte derneğin genel durumu ve ileriye dönük planlaması gözden geçirildi.

Etkinliğe katılım sayısı oldukça yüksekti. Federasyon yönetimi, üyelerinin daha koordineli ve sosyal faaliyetlere katılımını artırmak, birlik ve beraberliği daha da güçlendirmek amacıyla üyelik bilgilerinin gözden geçirilmesi ve aidat sisteminin düzenlenmesiyle ilgili yeni kararlar aldı.

İleriye dönük faaliyetler kapsamında kahvaltı etkinliklerinin artacağını ve hemşehrilerin daha çok bir araya geleceğinin belirtildiği toplantıda Federasyonun Gölbaşı Başkanı Salih Kara, katılan üyelere teşekkür etti. Belirledikleri yol haritasında ve bugüne kadarki emeklerinden dolayı Cemil Yıldırım’a teşekkür etti. Bunun yanı sıra STK’ların güçlendirilmesi noktasında gerekli hassasiyeti göstermediği, seçim öncesi ve sonrası gösterdiği tutumlar nedeniyle Gölbaşı Belediyesi’ni eleştirdi.

Toplantı sonrasında kahvaltıya katılan dernek üyelerinin talep ve şikayetleri değerlendirilirken Cemil Yıldırım da katılan tüm üyelere ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür etti. Yıldırım ayrıca komşularım diye hitap ettiği hemşehrilerine birlik ve beraberliklerinin daim olmasını diledi.

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
135. Sayımız Çıktı • Tıkla & Oku
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
Yeni Başkan Aksoy
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA