Advert

Advert
Saadet Partisi Ankara İl Başkanı Hüseyin Hacıabdullahoğlu
Saadet Partisi Ankara İl Başkanı Hüseyin Hacıabdullahoğlu
Hacıabdullahoğlu “Referandumun yapılmaması yapılmasından hayırlıdır” dedi.

Saadet Partisi Ankara İl Başkanı Hüseyin Hacıabdullahoğlu, Gölbaşı İlçe Başkanlığını ziyaret ederek, çalışmaları hakkında bilgi aldı.

“Milletimize karşı sorumluluğumuzu yerine getirmeye çalışacağız. Bu tarihi görev halkımıza “Evet deyin” ya da “”Hayır deyin” diyerek olamaz. Bu halkımızın iradesine hükmetmektir, saygısızlıktır. Düşünmeden bize tabi olun demek Mankurt muamelesidir, böyle bir şeyden hayâ ederiz”  diyen Hacıabdullahoğlu görevlerinin delilleri sunarak halkı bilgilendirmek olduğunu söyledi.

Hükümetin referandumdan vaz geçilmesini isteyen Hacıabdullahoğlu “Bu bir tuzaktır. Sayın Erdoğan üzerinden Ülke için hazırlanan tuzak. Erdoğan ismi kullanılmasa hiçbir Ak partili kardeşimiz de bu pakete evet demez. Ancak yine bizim diğer endişemiz Sayın Erdoğan üzerinden yürütülen bu tuzağın en önemli bir mağduru da Sayın Erdoğan olacaktır. Ergenekon olayında, “bu dalga üzerimize geliyor” dediğini unutmamak lazım. Bu tuzak da aynı üst aklın tuzağıdır. Ne olur düşünelim” şeklinde konuştu.

Türkiye’nin anayasa değişikliğinden daha önemli sorunları olduğunu ifade eden Hüseyin Hacıabdullahoğlu “Ağlamayan ana kalmadı, babalar çaresiz, aile ve nesiller sahipsiz, borca dayalı tüketim ekonomisi duvara tosladı, terör iyice azıttı, Ülke güvenliği tehdit altındadır, Suriye de askerimiz bataklık zeminde ateş çemberi içindedir, Kıbrıs kurtlar sofrasına çekiliyor. Yaşanan bunca hayati sorunların anayasa maddelerinin değiştirilmesi ile düzeltilmesi söz konusu değildir. Bu şartlarda Ülkenin bütün gündemini 18 tane Anayasa maddesini oylama yarışına kilitlemek düşündürücüdür. Buna rağmen elbette Ülkenin bir anayasa sorunu vardır. Çünkü mevcut anayasa yama kaldırmayan bir darbe anayasasıdır”   

ETİKETLER
Ankara Gölbaşı Saadet Partisi Hüseyin Hacıabdullahoğlu
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
• Yeni Sayımızı Okudunuz Mu?x
Advert