Advert

Advert
CHP İlçe Yönetiminden Başkan Duruay’a ziyaret
CHP İlçe Yönetiminden Başkan Duruay’a ziyaret
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Gölbaşı İlçe Başkanı Bülent Elikesik ve beraberindeki parti yöneticileri, meclis üyeleri, kadın kolları ve gençlik kolları ile Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay’ı makamında ziyaret etti.

Başkan Duruay, CHP Gölbaşı İlçe yönetiminin ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti belirterek, “Burası hepimizin yeri. Her zaman kapımız açık, bekleriz” dedi.

 Herkesin kendine göre siyasi bir görüşü olacağını ifade eden Duruay,  şunları kaydetti:

 “Seçildikten sonra hiç kimseyi ayırt etmeden hizmet yapıyoruz. Hiç kimsenin görüşüne bakmıyoruz. İleride bu başkanlıkta bitecek, sonra vatandaşlarımızla yüz yüze geleceğiz. Bizim görmediğimiz sıkıntıları görüp bizlerle paylaşıyorsunuz. Bizler için önemli olan Gölbaşı’nın menfaatlerine uygun olan çalışmaları yapmaktır.”

 Duruay, birbirleriyle düşman olmadıklarının altını çizerek, Türkiye’de hep beraber sonuna kadar yaşayacaklarını söyledi.

 CHP’lilerden destek

 CHP İlçe Başkanı Elikesik, Başkan Duruay’ı çok iyi tanıdığını belirterek, “Hiçbir zaman parti ayrımı yapmadan, bizleri ötekileştirmeden çalışmalarınıza dahil ettiniz. Her zaman fikirlerimizi aldınız. Bu bağlamda kendilerine çok teşekkür ediyorum” dedi.

 Elikesik, son olarak Gölbaşı’nın menfaatleri doğrultusunda destek olacaklarını kaydetti.

ETİKETLER
Ankara Gölbaşı CHP Bülent Elikesik Fatih Duruay
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
• Yeni Sayımızı Okudunuz Mu?x
Advert