Advert
Advert
Advert
Ak Gençlik durmak bilmiyor

Mahalle başkanları ve gençlik danışma meclisi toplantılarından sonra şimdi de sandık yönetimleri toplandı.

Ak Gençlik durmak bilmiyor
Advert

Ak Parti Gölbaşı Gençlik Kolları, Tarık Kuyrukçu önderliğinde dur durak bilmeden çalışmalarına devam ediyor. Türkiye'de başkanlık sistemi ve anayasa değişikliği konularının henüz yeni konuşulmaya başlandığı ve komisyon raporlarının hazırlandığı dönemde herkesten önce, ilk ve tek olarak "cumhurbaşkanlığı sistemi" ile ilgili çeşitli video çalışmaları yapan Ak Gençlik, aynı zamanda teşkilat çalışmalarına da hız kazandırdı.

Geçtiğimiz aylarda mahalle başkanlarını toplayan Ak Gençlik, geçen hafta da Gençlik Kolları İlçe Danışma Meclisi organizasyonunu Öğretmenevi'nde gerçekleştirmişti.

7 mahallenin sandık yönetimi ekibi aynı anda toplandı

Bütün bu çalışmaların üzerine, şimdi de Gölbaşı'nda bulunan 7 merkez mahallenin başkanlarını ve sandık yönetim kurulu üyelerini bir araya getiren Ak Gençlik, Gölbaşı İlçe Başkanlığı'nda yaklaşık 120 kişilik bir ekiple referandum başta olmak üzere çeşitli konularda çalışmalar yaptı.

Toplantıda, Ak Parti Ankara İl Gençlik Kolları başkan yardımcıları ve yönetim kurulu üyelerinin de katılımı ile sandık yönetimleri, Nisan ayında yapılması muhtemel olan anayasa değişikliği referandumu hakkında bilgilendirildi.

Ankara Gölbaşı Ak Parti Tarik Kuyrukçu Gençlik Kolları
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Muhsin     2017-02-14 Yüreğinize sağlık
Bakmakta Fayda Var
Ali İhsan Güçlü’den Başaran’a tepki
Ali İhsan Güçlü’den Başaran’a tepki
200 Yataklı Devlet Hastanesi için çalışmalar başladı
200 Yataklı Devlet Hastanesi için çalışmalar başladı