Advert
CHP’ye ziyaretler devam ediyor
CHP’ye ziyaretler devam ediyor
CHP Gölbaşı İlçe Başkanlığı’na hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor.
Advert

Saadet Partisi Gölbaşı İlçe Teşkilatı, Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Örgütü’ne hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Partiye yapılan diğer ziyaretlerde de olduğu gibi burada da yaklaşan referanduma yönelik SP ve CHP’nin tavrı konusunda fikir tartışması yapıldı.

CHP’nin tavrının net olduğunu ve “Hayır’da hayır var” sloganıyla hareket edeceklerini bildiren CHP İlçe Başkanı Bülent Elikesik, referandum süreci boyunca parti amblemi kullanmaksızın çalışma yapacaklarını yineledi.

Saadet Partisi İlçe Başkanı Yunus Aygünoğlu ise referanduma yönelik alacakları tavrı SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu’nun sözlerini hatırlatarak açıkladı. Aygünoğlu, “Düşünmeden evet diyeceğiz ama düşünürsek hayır..” diyerek anayasa değişikliği teklifinin yeniden düzenlenmesi ve üzerinde yeniden düşünülmesi gerektiği mesajını verdi.

Öte yandan CHP Ankara İl Başkanlığı tarafından da gün içerisinde eğitim toplantısı düzenlendi. CHP Gölbaşı İlçe Örgütü, referandum sürecinde yapılacak olan eylem planlarını partililerle paylaştı.

CHP İlçe Örgütü bünyesinde oluşturulan Hayır Komitesi hakkında bilgi veren İlçe Başkanı Bülent Elikesik, partinin eski ilçe başkanları ve ilçe başkan adaylarının, eski belediye başkanları ve belediye başkan adaylarının, Gölbaşı’nın önde gelen CHP’li siyasetçilerinin bu komitede yer alacağını aktardı.

ETİKETLER
Ankara Gölbaşı Saadet Partisi CHP referandum başkanlık sistemi Bülent Elikesik Yunus Aygünoğlu
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
• Yeni Sayımızı Okudunuz Mu?x
Advert