Advert
Ülkücü İşçiler Derneği’nden CHP’ye ziyaret
Ülkücü İşçiler Derneği’nden CHP’ye ziyaret
Ülkücü İşçiler Derneği Gölbaşı İlçe Başkanı İdris Gülhan, CHP Gölbaşı İlçe Örgütü’ne hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ülkücü İşçiler Derneği Gölbaşı İlçe Başkanı İdris Gülhan referandum konusundaki tutumları hakkında açıklama yaptı.

Gülhan her zaman Milliyetçi Hareket Partisi'nin emrinde olacağını vurgulayarak “Ben liderimin ve partinin emrettiği şekilde davranmaya devam edeceğim.” dedi.

Gülhan konuşmasına şöyle devam etti:

“Tek işi siyaset olan ve Türkiye sevdası ile yanıp tutuşan Sayın Genel Başkanımız, Türkiye’nin sıkıntıda olduğu bu süreçte, mutlaka ki doğruyu biliyordur. Dolayısıyla bizim, Milliyetçi Hareket Partisi’nin bir yan kuruluşu olarak asıl amacımız Ülkücü işçileri bir araya toplayıp onların sorunlarını dile getirmek olsa da tabii ki bir siyasi görüşümüz var. Siyasi görüşümüz de Milliyetçi Hareket Partisi’nin genel başkanı ne emrederse o doğrultudadır. Biz teşkilat yapısını çok iyi biliyoruz. Yıllarca aldığım görev bana bu terbiyeyi öğretti. Ben liderimin ve partinin emrettiği şekilde davranmaya devam edeceğim.”

Parti olarak tüm düşüncelere saygı duyduklarını ifade eden CHP Gölbaşı İlçe Başkanı Bülent Elikesik de “İsmet Paşa’ya sormuşlar efendim seçimi kaybettiniz ne yapacaksınız diye. O da ülkeye demokrasiyi getirdiK dedi. Biz onun mücadelesi vereceğiz. Demokrasi önemli, Cumhuriyet Halk Partisi isteseydi tek adamlığı savunurdu ve devam ederdi. Ama demokrasi adına seçime girmiş ve Adalet Partisi’ne karşı kaybetmiştir. Ama demokrasi kazandı demiştir. Bu bağlamda biz hayır diyeceğiz. Ama bütün düşüncelere de saygı duyacağız.” şeklinde konuştu.

ETİKETLER
Ankara Gölbaşı Ülkücü İşçiler Derneği İdris Gülhan CHP Bülent Elikesik
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500